Знайшла у телефоні 63-річного чоловіка листування з іншою

35 років тому я вийшла заміж за кращого чоловіка на світі. Коли ми познайомилися, мені було 22 роки, Миколі – 25. Він мене буквально на руках носив, настільки сильними були наші почуття.

У шлюбі у нас з’явилося двоє дітей: донька Світлана і синочок Антоша. Вони вже давно покинули батьківське гніздечко і створили свої сім’ї. Останні 10 років ми з чоловіком знову живемо тільки вдвох.

І все було просто чудово, поки в один момент я не побачила, що мій чоловік переписується з іншою жінкою. Це сталося рік тому абсолютно випадково. Я зазвичай ніколи в його телефон не дивлюся, бо повністю йому довіряю.

Але одного разу він залишив мобілку на дивані і пішов в душ. Раптово екран телефону засвітився, і там з’явилося повідомлення про непрочитані повідомлення від якоїсь Анжели.

Чоловік сказав, що це його однокласниця. Раніше вони були в тісних стосунках, але життя розкидало їх по різних країнах. І ось вона приїхала в рідне місто і вирішила написати моєму чоловікові. Микола запевняв мене, що це просто дружнє листування. Але щось підказувало, що справа пахне смаженим.

Я зам’яла цю тему, не хотіла сваритися і в чомусь підозрювати чоловіка. Однак через рік ситуація знову повторилася. Анжела не зникла з життя чоловіка, як він обіцяв. І тоді я вирішила поговорити з його мамою. Мені стало цікаво, як близько вони спілкувалися в школі.

Виявилося, що ніякої Анжели в класі мого чоловіка ніколи не було. Виходить, що Микола просто збрехав мені. Але навіщо? Не малі ж діти, мені вже 60 років! Я б прийняла будь-яку правду, якби та була щирою. А тепер просто не розумію, що робити далі.

Напевно, потрібно йти, але я не можу кинути будинок на старості років. Йти до дітей боюся, та й смикати їх зайвий раз не хочеться. У них своє життя, свої турботи і проблеми.

Я не уявляю собі, як можу почати життя з чистого аркуша. У мене ж ніколи і не було іншого чоловіка, крім Миколи. Він моє все!

А, може, я даремно поспішаю з висновками? Просто потрібно поговорити з чоловіком відверто. Але мені страшно. Страшно, що він скаже, що насправді брехав і вже багато років у нього є коханка. Ніколи б не подумала, що в такому зрілому віці зіткнуся з подібними проблемами …

You cannot copy content of this page