Знову завів свою шарманку про те, як кохає мене і любить дітей. Що жити без нас не може, помилився і повівся на красиву зовнішність…

Я познайомилася з чоловіком у дуже непростий час. Двоє маленьких дітей на руках, відсутність будь-якої фінансової подушки і розмите майбутнє – ось що було у мене тоді. Він став для мене ковтком свіжого повітря.

Спочатку він робив для мене все: приділяв мені увагу, грав із дітьми, дарував подарунки. Але коли я починала говорити про наше спільне майбутнє, він робив вигляд, що не розуміє, про що я. Жити разом навідріз відмовлявся.

Мовляв, ми дорослі люди, у кожного є своя квартира. Про шлюб я взагалі мовчу. Йшли роки, але ситуація не змінювалася. У таких стосунках ми пробули кілька років.

В один прекрасний момент не виявилося, що його хочуть посадити за хабар. Він обіймав керівну посаду на одному державному підприємстві. Гроші в нього були завжди. До того ж квартира з ремонтом і машина.

Я раніше не замислювалася, де він бере їх. Але коли з’ясувалося, що йому світить арешт, я й не подумала його кинути. Тільки ось у той самий час я дізналася, що коханий бігає за своїм адвокатом, молоденькою дівчиною.

Власне, вона сама мені зателефонувала і все розповіла. Вона сказала, що втомилася від настирливості мого чоловіка. Просить мене його напоумити. Навіщось почала розповідати мені про своє минуле.

Виявилося, що вона сирота. А що я могла? Він казав, що залицяється до неї заради свого ж блага. Мовляв, так вона точно допоможе вирішити все на суді. Переконував мене в тому, що між ними нічого немає.

Але я стежила за її соцмережами і бачила, що в неї постійно якісь нові подарунки, величезні букети квітів. У результаті чоловік залишився на волі, а за кілька місяців я дізналася, що він переспав із тією дівчиною.

Як же він вибачався, мало не на колінах переді мною не повзав, а я, дурепа наївна, пробачила його. Розуміла, що не зможу без нього жити. Вірила, що він більше так не вчинить. Та й він підливав масла у вогонь.

Він говорив, що я без нього довго не протягну, мовляв, у мене діти, робота не найкраща. А ось із ним я можу почуватися в безпеці. Тоді я не розуміла, що мій чоловік – маніпулятор, але біда в тому, що історія повторилася.

Надто вже сильно йому запала в душу та жінка. Дізналася, що він знову до неї ходить. Щоправда, тоді мені було зовсім не до чоловіка. Були вкрай важкі часи. Знайома запропонувала перебратися на деякий час за кордон до неї.

Я погодилася. Чоловіку написала прощальну записку. Він з’явився лише через місяць після нашого від’їзду. Знову завів свою шарманку про те, як кохає мене і любить дітей.

Що жити без нас не може, помилився і повівся на красиву зовнішність. Але тепер хоче стати розсудливим, завести сім’ю. Визнаю, що мені потрібна була його любов тоді. Ми почали листуватися, зідзвонюватися по відеозв’язку.

Я стільки років провела разом із цією людиною, мені його так не вистачало! Зовсім скоро він почав вимагати, щоб я поверталася. Мовляв, важко йому без мене. Мої аргументи його не переконували.

А я ж живу в прикордонній області. Роботу теж зараз навряд чи знайду. А за кордоном я непогано влаштувалася, та й дітям тут подобається. Але він думає, що я тут коханця багатого шукаю.

Він почав звинувачувати мене в тому, що я винна у всіх його бідах. Мовляв, якби не я з дітьми, він би той хабар не взяв і не було б суду. І зради б не було! Просто якийсь сюр. А потім він перестав виходити на зв’язок.

Просто крізь землю провалився. Дай, думаю, зайду на сторінку тієї панянки. І бачу, що вона знову вся в золоті та квітах. Порилася у фотокартках і знайшла одну, де він її обіймає. Цього разу ставлю жирну крапку в стосунках із цим негідником!

You cannot copy content of this page