Зробили в бабусиному будинку євроремонт, а вона тепер не розмовляє зі мною

Напередодні новорічних свят заїхали в супермаркет і там мені підвернувся цілий ящик нових ялинкових прикрас. Я не любитель всього блискучого, але іграшки старі давно треба було обновити.

Не так давно ми зробили ремонт в бабусиному будинку, а зважаючи на те, що на свята всі всеодно збираються в нас, хотілося чогось новенького. Ялинка в нас штучна, але імпортна, дуже гарна, 2 метри висотою.

Ось я і купила прикраси. В коробці були іграшки і кульки різного діаметру золотавого та срібного кольору. Дивлячись на красиві фото подруг в інстаграмі я теж хотіла, щоб моя ялинка виглядала стильно.

Перед святом я вбрала зелену красуню, повісила на неї гирлянду з лампочками і була рада такій обновці. Рівно до тих пір, поки не приїхала бабця.

Вона розкритикувала прикраси, сказавши, що вони нікуди не годяться. І забажала, аби я перевдягла все назад, адже ті іграшки це була сімейна традиція. Їм років по 20, деяким і по 50.

Ви уявляєте в якому вони стані. Я відмовилася, тому що в наш ремонт і під дизайн столу, який я засервірувала спеціально в тон, вони не підходили.

Тоді слово за слово і бабця почала звинувачувати мене в тому, що я вічно все переробляю на свій лад. І ремонт і ялинку, а колись це був її будинок, поки моя мама не забрала її жити до себе в квартиру.

Я не подумавши сказала, що сама вирішую що і як маю робити в цьому домі, бо я тут хазяйка. Бабця тут же викликала таксі і поїхала додому.

Свято було зіпсоване, а бабця відмовляється зі мною говорити і каже що я невдячна. Порадьте як з нею помиритися? Я не рахую, що я була неправа, але не хочу засмучувати літню людину.

Вона для мене дуже дорога, та вона сама подарувала цей будинок мені. Чому тепер я маю жити в домі, де був ремонт совдепії, якщо є можливість оформити все більш сучасно та зручно. Але бабця сказала, що буде зі мною говорити тоді, коли я поверну всі меблі назад. Що його робити?

You cannot copy content of this page