Зустріла чоловіка в супермаркеті з іншою, вирішила не спостерігати, а одразу підійти

Все починалося типово. Моя сестра вступила до університету у сусідньому містечку. Катя вчилась старанно, про стосунки не надто й думала.

На другому курсі за нею почав доглядати один із старших хлопців з п’ятого курсу. Валентин був галантним, не дозволяв собі зайвого і здавався справжньою дівочою мрією.

Спочатку сестричка поставилася до нього з холодком, але потім виявилося, що у Валентина досить багата сім’я. У свої 23 роки він уже їздив на красивій іномарці. Поступово серце Катерини розтануло, і вона дозволила любити себе. Так, саме таке формулювання опише ситуацію найкраще.

Пара років романтики, весілля та поява малюка. Все відбувалося не те щоб дуже швидко, але досить стрімко. Сидячи із дворічною Сашою вдома, Катя зрозуміла, що чоловік уже кілька тижнів постійно затримується на роботі. Відкриття прийшло раптово і зовсім не сподобалося моїй сестрі.

Вона попросила мене посидіти з дитиною, а сама поїхала простежити за чоловіком. Він нібито вирушив до старого знайомого сім’ї. У будинку його друга Катя виявила сплячого в обіймах з якоюсь панночкою Валентина.

Зробивши кілька знімків, благо будинок був приватний і з вікна все було чудово видно, обдурена дружина поїхала додому.

Валік приїхав слідом, за кілька годин. Поки він виправдовувався за таку тривалу відсутність, Катя показала фотографії. Потім я стала свідком серйозної розмови зі сльозами, звинуваченнями, клятвами та проханнями. Катя погодилася пробачити чоловіка, але лише на своїх умовах: нова квартира та нове життя в іншому місті.

Мені було шкода, що сестра їде, але, мабуть, так справді було краще. Пройшло 10 років, Сашка вже пішла до сьомого класу, і все було добре. І ось раптово я отримую дзвінок від сестри. Та в емоціях і просить приїхати.

Я швиденько зібралася і вже наступного дня сиділа на кухні Каті. Все виявилося так, як я і припускала: одного разу обдурена дружина знову побачила свого чоловіка з іншою панночкою. З тією самою, яку побачила ще 10 років тому.

Катя заїхала до магазину за продуктами. Не знайшовши у найближчому супермаркеті потрібних овочів, вирушила до іншої частини міста.

Біля відділу з морозивом Катерина побачила чоловіка з його пасією. Вона не стала нічого фотографувати, як минулого разу, а просто підійшла. Реакція чоловіка її вразила.

Точніше, вразила відсутність реакції: чоловік просто проігнорував її і продовжив як ні в чому не бувало спілкуватися з іншою жінкою.

Приїхавши додому, Катя зібрала його речі та виставила за двері, а той навіть не виправдовувався. Просто забрав своє майно і більше вони не спілкувалися.

You cannot copy content of this page