Родинні історії

Звичайно, це був натяк на нашу останню сварку. Стільки років минуло, а вона носить образу, не забуває…

У мене є онуки, але няньчити їх мені не дозволяють. Звичайно, я бачу їх на сімейних святах, але це буває дуже і дуже рідко. І все через розлад з невісткою, яка постійно знаходить привід, щоб дітей у мене не залишити.

Мій син її завжди слухає. Адже його дружина — акторка ще та, може й заплакати, коли їй щось потрібне. Все почалося з того, що син одружився і привів свою обраницю до нашої двокімнатної квартири.

Я цьому не зраділа, але й не заперечувала. Вони заселилися до меншої кімнати, а я залишилася жити у своїй. І спочатку все було гаразд. А потім я дізналася, що чекає дитину, і почалися розмови, що їм потрібно більше місця.

Захотіли переїхати до моєї кімнати. Але я була проти. Чому я маю поступатися, тим більше що їхня кімната завжди була дитячою? Я їх не виганяла, могли жити собі на здоров’я.

Але з кожною такою розмовою емоції загострювалися. Востаннє ми добре посварилися, і це стало останньою краплею. Через два дні син знайшов орендовану квартиру, і вони переїхали.

Я ж стала ворогом народу номер один, наче я їх вигнала на вулицю. Причому до її батьків вони чомусь не поїхали. Напевно, ті їх не звали. Хоча батьки невістки мешкають у просторій трикімнатній квартирі, і там місця явно було б більше.

Я спочатку хвилювалася, а потім вирішила, що це навіть на краще. Вони вже дорослі, будують молоду сім’ю, то нехай навчаються самостійності. Син із невісткою згодом взяли квартиру в кредит і тепер скаржаться, що доводиться всі гроші за житло віддавати.

Тепер у мене два онуки, але навіть у гості вони приходять ненадовго. Нещодавно був у мене ювілей, добре посиділи. А потім зазбиралися додому, і невістка сказала дітям, що вони не можуть в мене залишитися.

Заявила, що місця в моїй квартирі мало і мені тісно. Звичайно, це був натяк на нашу останню сварку. Стільки років минуло, а вона носить образу, не забуває.

Натомість її батьки святі. Вони дітей можуть навіть на тиждень до себе взяти, а я не можу. І подарунки онукам купую, і гроші через сина передаю, а все як в суху землю. Спробувала поговорити з батьками невістки, але вони теж налаштовані проти мене.

Вам також має сподобатись...