Звичайно, збоку виглядали, як батько з донькою. Але взаємне їхнє тяжіння можна було відчути

Напередодні передноворічного вечора підтвердилися найстрашніші побоювання. Дізналася, що у чоловіка з’явилася коханка.

Звичайно, і раніше здогадувалася про її існування. Олег останнім часом дуже змінився. Став затримуватися на роботі, шукав причин, щоб не проводити час удома. Думала, що вона виявиться тимчасовим захопленням.

Так склалися обставини, що в цей період у дочки переривалася бажана вагітність, і мені треба було їй допомогти пережити горе. Місяця три була зайнята проблемами доньки. Олег теж переживав за неї, але тримався відчуженим від наших турбот. Було видно, що він натхненний і щасливий.

В обідню перерву пішла в магазин, купити подарунок доньці та побачила чоловіка разом із моєю колегою Оксаною. Вони виглядали щасливими, чоловік обіймав її за талію, вона йому шепотіла щось на вушко.

Звичайно, збоку виглядали, як батько з донькою. Але взаємне їхнє тяжіння можна було відчути. Нічого, не розуміючи, підійшла до них. Чоловік розгубився, сказав, що нам треба буде поговорити вдома. Здогадувалася, про що буде ця розмова.

Прийшла додому. У коридорі стояли зібрані валізи. Він мовчав. Мені хотілося ревти, бити його руками, але не хотіла показувати, що мені дуже боляче. Він не любив скандалів, утримувати його мені не дозволяла гордість.

Олег із тієї категорії чоловіків, які люблять і цінують жінку, лише якщо вона йому важко дісталося. Він сидів поряд, такий рідний, коханий, але вже не мій.

Згадала, як він добивався мого кохання, як рвав троянди з клумби і бився з сусідськими хлопцями. Ми з ним були знайомі все життя. Батьки жили в одному будинку, один дитячий садок, одна школа.

Не могла зрозуміти чому все так огидно закінчується. Олег став переді мною на коліно і тихо сказав: «Пробач, але жити без неї я більше не можу. Дякую, що подарувала мені дочку. Я дуже вдячний за той сімейний затишок, який ти створила. Ще раз пробач”. Він пішов. Розуміла, що назавжди.

Всі новорічні свята проревіла, добре, що дочка з чоловіком поїхали відпочивати і не бачили мене в такому стані.

Подзвонила наш бухгалтер, сказала, що на роботі багато хто знає, що Оксана повела у мене чоловіка. У цей момент, мені хотілося дізнатися якнайбільше інформації про їхній роман. Виявилося, що вони познайомилися нещодавно, коли Олег чекав мене з роботи.

Оксана у нас людина нова, тільки після закінчення університету. Дуже красива дівчина. Мені вона також подобалася. Акуратна, виконавча, відповідальна співробітниця. Але чому так вчинила, не розуміла. Вона ж молода, могла знайти хлопця свого віку.

Свята скінчилися, треба було виходити на роботу. Цілу ніч не могла заснути. За законом підлості, першою людиною, яка зустрілася, виявилася Оксана. Вона, опустивши очі, привіталася. У колективі було дуже напружено.

Жінки старшого віку прийняли мій бік і навіть оголосили бойкот. Молоді навпроти вдавали, що нічого не сталося. Після роботи Оксану зустрічав Олег.

Спостерігала у вікно, як вона біжить до нього, він її цілує, відчиняє двері машини. Колеги теж спостерігали за їхніми стосунками. Було дуже боляче.

Розривалося серце. Увечері сидячи в порожній квартирі, довго розглядала себе в дзеркалі. Так, звичайно вік взяв своє, але як він міг перекреслити все те, що було в нашому житті.

Знайшла сторінку Оксани у соціальних мережах. Вона розмістила багато фотографій із моїм чоловіком. Розглядала її зовнішність. Шукала вади, але їх не було, вона ідеальна. Видно, що гарна господиня, дбайлива, любляча дочка.

Минуло три місяці. Трохи прийшла до тями. Оксана взяла щорічну відпустку на місяць. Помітила, що коли її нема, ніщо мені не нагадує про моє горе. Увечері, виходячи з роботи, побачила чоловікову машину. Серце завмерло, подумала, що приїхав миритись. Олег підійшов, сказав, що подав на розлучення. Ще один удар.

Оксана повернулася на роботу. Привезла колегам подарунки, виявляється вони їздили відпочивати за кордон. Показувала фотографії, розповідала, де бували.

Нас швидко розлучили. Спорів щодо майна не виникло. Дочка спокійно поставилася до нашого розлучення. Вже за місяць на безіменному пальці Оксани красувалося гарне кільце.

Через тиждень дізналася, що чекає на дитину. Майже всі колеги, ніби забувши про те, що вона накоїв, знову почали з нею спілкуватися. Підтримувати. З роботи звільнитись не можу, потрібні гроші. Та й не хочеться робити такий подарунок молодятам. Думаю, що Оксані теж не приносить задоволення бачити мене щодня.

Розумію, що чоловік щасливий, але щоразу, коли бачу їх разом, мозок відмовляється це приймати. Вона забрала моє щастя. Не можу вибачити. Знаю, що у 40 років життя може початися заново, але не в змозі подолати образу. Програла двічі. Перше, коли Олег пішов до неї. Друге, тому що не можу взяти себе в руки, і почати жити.

You cannot copy content of this page