Родинні історії

Тоді нам здавалося, що кохання буде вічним. Після університету кожен з нас знайшов гарну роботу, зарплати були досить високими, то ж не бідували…

Я думаю розлучитися з чоловіком. Його ставлення до мене різко змінилося після появи близнюків. Від нього ніякої допомоги немає. Зовсім відгородився від мене та дітей. Та ще й почав мене шпиняти за мій зовнішній вигляд, бо троє дітей сильно змінили стан мого здоров’я не в найкращу сторону.

Наше кохання починалося, як у казці. Все було дуже мило та романтично. Познайомилися ще в школі й з того часу були не розлучні. Ми й до школи разом, в школі та після. Він носив мені букети, пригощав солодким.

Потім був університет. Ми хоч і навчалися в різних вишах, але весь вільний час були разом. Одружилася вже на другому курсі універу. Відразу після весілля я переїхала до квартири коханого, яку батьки подарували на весілля.

Тоді нам здавалося, що кохання буде вічним. Після університету кожен з нас знайшов гарну роботу, зарплати були досить високими, то ж не бідували, на хліб з маслом вистачало та й до нього теж.

Час йшов і ми про дітей почали говорити. Зійшлися на тому, що можна вже донечку чи синочка бавити. Моє здоров’я дуже підвело – тиск, страшні набряки і постійне відчуття голоду. Я тоді набрала близько 30 кілограмів.

Лікарі всі казали, що це не страшно, схудну за рік і все буде добре. Дівчина наша була спокійною, тому ми й не знали з нею клопоту, а просто насолоджувалися батьківством. Та все змінилося, коли я дізналася, що чекаю хлопчиків.

Дітей я більше не хотіла, бо пам’ятала, що здоров’я і так погане. Боялася, що ще гірше буде. Чоловік умовив мене все ж таки залишити їх. Хлопчики були дуже неспокійні. Майже весь час кричали, не давали спати. Чоловік втік в іншу кімнату, бо йому треба висипатися.

А мені що робити? Підірване здоров’я далося в знаки – я не просто погладшала ще більше, а вже й не могла схуднути. Нерви та відсутність сну тільки погіршували ситуацію й вага ставала тільки більшою

І ось мій коханий замість допомогти мені почав мене пиляти, що я занадто велика, завжди без настрою, не таку дружину він брав. Від цього краще не ставало. Нещодавно їсти заборонив, заявивши, що я їм сама три рази на день, а ще й за дітьми доїдаю. Я тоді дуже розплакалася. Це ж він  мене вмовив на трьох дітей, знаючи, що я не можу.

Вам також має сподобатись...