Історії про кохання, Родинні історії, Україна понад усе

Байден продовжив на рік санкції проти Білорусі

Байден красунчик. Він офіційно повідомив про те, що політика Білорусі діє проти та становить загрозу.

Президент США Джо Байден офіційно повідомив, що продовжив надзвичайну ситуацію у зв’язку з діями та політикою режиму республіки Білорусь, що передбачає продовження санкцій проти влади цієї країни.

«Дії та політика деяких членів уряду Білорусі та інших осіб, а також зловмисна діяльність білоруського режиму та постійні зловживання продовжують становити незвичайну та надзвичайну загрозу національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів», – наголошується в документі.

У зв’язку з цим президент зазначив, що продовжує дію надзвичайної ситуації, пов’язаної з республікою Білорусі після 16 червня, ще на один рік.

Як повідомлялося, 16 червня 2006 року президент США видав указ №13405 про запровадження надзвичайної ситуації, пов’язаної з політикою уряду Білорусі, що передбачало, зокрема, запровадження обмежень проти влади цієї країни.

У серпні 2021 р. глава Білого дому розширив дію цього указу після того, як режим Білорусі провів незаконні вибори та намагався придушити основні права та свободи людей у країні.

Вам також має сподобатись...