Родинні історії

Батьки залишали всі мої скарги без уваги. У всіх сварках вони ставали на бік сестри, а я постійно була у всьому винна…

Я дуже ображена на своїх батьків. Не розумію, як так можна ставитися до власної дитини. Як можна було поставити потреби іншої дитини вище потреб рідної кровинки? В моїй голові це не вкладається, хоча вже сама маю дітей.

Я з досить забезпеченої сім’ї, батьки завжди гарно заробляли, тому я не знала, що таке злидні.  Але в моєму житті так сталося, що те, що мало зробити моє життя щасливим, зробило мене нещасною. Любов моїх батьків в мене просто вкрали.

Я довгий час була єдиною і найулюбленішою дитиною в сім’ї. Звичайно, мене балували і я мала все, що захочу. Та в нашу сім’ю прийшло горе. З життя пішла сестра мого батька. Вона була незаміжня й  виховувала дочку, яка була такого ж віку, як і я.

Батько навіть думати не став, а просто забрав дівчинку до нас додому. Я була неймовірно щаслива, бо в мене з’явилася сестра, про яку я все життя мріяла. На жаль, моє щастя швидко зійшло на нуль. Сестра виявилася маленьким чудовиськом.

До неї ставилися поблажливо, адже всі розуміли її стан. Мою кімнату  переробили та поставили ще одне ліжко. Мама ж попередила, що тепер мої речі будуть поділені на двох. Та я й не була проти. В мене ж тепер є сестра.

З часом дівчинка звикла до цього і стала справжнім кошмаром для мене. Але батьки залишали всі мої скарги без уваги. У всіх сварках вони ставали на бік сестри, а я постійно була у всьому винна.

Найприкріша для мене ситуація сталася, коли я вступала до університету. Мої батьки одразу підписали контракт та сплатили за навчання моєї двоюрідної сестри. А що я? А я нічого! Я не змогла вступити на бюджет, не вистачило кількох балів. Оплачувати контракт батьки відмовилися, тому я пішла на заочне навчання.

Жити переїхала до гуртожитку, бо була дуже ображена на рідних батьків за такий вчинок. Потім влаштувалася на роботу, щоб від них ні в чому не залежати. Виявляється, вони сестрі ще й пишне весілля влаштували на другому курсі. Я досі не можу зрозуміти такий жест батьків.

Вам також має сподобатись...