Родинні історії

Чесно кажучи, нікому з нас це спільне життя не до вподоби. Ми різні покоління й у всіх своя позиція. Суперечки здебільшого побутові…

Не знаю, як ми до такого життя дійшли… Скандал через два яйця… Наче вони останні у світі. Отак спекла пиріг. Тепер невістка погрожує купити окремий холодильник і тримати там всі свої продукти. Та як так можна? Ми ж сім’я…

Розповім історію спочатку. Вирішала я пиріг спекти. Для смаколика було все, що потрібно. Поки я займалася своїми справами зникли останні у квартирі два яйця, які я відклала на пиріг.

Запитала у невістки про них, а вона так відреагувала, що мені аж неприємно стало. Так перенервувала, що серце схопило. Я ж вже не молода жінка. Квартира, в якій ми живемо, мені дивом дісталася. Просто пощастило якось.

Коли син одружився, не хотіла, щоб вони поневірялися по чужих кутках, тому покликала до себе. Якось вже у двох кімнатах дали б раду. Привів до мене невістку, і з того часу живемо разом. Вже й онука з’явилася, а я стала «бабусею».

Син з роботи не вилазить, щоб премію отримати, але перспектив, щоб роз’їхатися на різні квартири, поки немає. Могла б обміняти на дві однокімнатні, але гроші теж треба, але їх немає. Я сама пенсіонерка, намагаюся десь щось купити дешевше, і на базар з’їздити.

Чесно кажучи, нікому з нас це спільне життя не до вподоби. Ми різні покоління й у всіх своя позиція. Суперечки здебільшого побутові: то вони посуд кинуть, то сковороду не ту візьмуть, то з’їдять щось, що для інших цілей було призначено.

Як цього разу з пирогом. Ось немає яєць, а вони якраз зараз потрібні. Запитала невістку на свою голову, а вона образилася. Заявила, що я для онучки яєць пошкодувала. Як можна про мене подумати?

Посварилися так, що невістка заявила, що купить свій холодильник і свої продукти триматиме там. Як так, жити в одній квартирі та харчуватися окремо один від одного? Сімейний обід, він же зближує! Ну ось куди це годиться? Така подяка за те, що я їх прихистила…

Вам також має сподобатись...