Історії про дружбу

Чим більше Оля відмовляла мене від візиту на її весілля, хоч би й на 5 хвилин, тим більше мені хотілося знайти причину такої поведінки. Ми разом обирали сукню, робили їй пробну зачіску в салоні та шукали ідеї для макіяжу. Я всюди була з нею поруч, от тільки на саме весілля мені було зазь

Моя накраща подруга вирішила не кликати мене на весілля. Пояснила це тим, що весілля буде дуже камерне, не для широкого загалу. Ну я себе широким загалом і не вважаю, але це вже хай.

Я люблю свою Олюсю, тож вважала за потрібне привітати її за будь-яких умов. Саме тому сказала, що просто хотіла би сказати пару привітальних слів їй та нареченому, хоч до, хоч після церемонії. І я б поїхала геть. Ну не сидітиму ж я вдома, коли найближча коліжанка святкуватиме створення родини.

До речі, про нареченого. Я його не бачила жодного разу у своєму житті. Але тут немає інтриги чи страшної таємниці, спільні фото бачила, ну красень і взагалі … Проте, ми ніколи не зустрічалися вживу. Воно й не дивно, у мене нареченого немає і зустрічатися парами нам поки ніяк не вийде.

Чим більше Оля відмовляла мене від візиту на її весілля, хоч би й на 5 хвилин, тим більше мені хотілося знайти причину такої поведінки. Ми разом обирали сукню, робили їй пробну зачіску в салоні та шукали ідеї для макіяжу. Я всюди була з нею поруч, от тільки на саме весілля мені було зазь.

Я прийняла її рішення і спробувала заспокоїтись. Ну вирішила вона так з якихось причин, ну має право, бо це ж її свято зрештою. Але в день весілля поїхала в ресторан прямо у футболці та джинсах. Бо побачила фото з весілля у наших однокласниць. Тобто їм можна там бути, а мені ні?

На під’їзді до ресторану міф про камерне маленьке весілля просто випарувався. Там було дуже багато гостей і досить гучно. Для церемонії споруджали арку біля води, тож туди я й попрямувала. Посиджу собі серед гостей, порадію за Олю і поїду. Підходити і вітати не стану, вона ж не хоче.

Раптом з-за спини почувся незнайомий голос:

-Радію, що тобі вдалося прийти. Ти сама? Твій наречений до нас не приєднається?

Так я дізналася, що зі слів Олі сама не змогла прийти. А ще, що з її слів у мене є серйозні стосунки. А ще, що колись, я ніби відмовилася з ним знайомитись. Він писав їй і просив мій номер, але я не захотіла спілкування. А от між ними все якось зав’язалося.

Діма, наречений подруги, часто цікавився як я, як мої справи. Так і дізнався, що в мене ніби хлопець є і я скоро заміж вийду. Іхнє весілля було скоріше Оліною забаганкою. Але Діма просто не міг повестись з нею негарно, тож робив все, про що та просила.

Але зараз, сидячи навпроти одне одного, ми обидвоє забули про її існування. І її власна брехня ніби нас виправдовувала. Це ж вона брехала, це ж вона нас скривдила.

Діма спитав, які в мене плани, а я чесно зізналася, що хочу подивитися церемонію і поїхати геть. Він розсміявся. Сказав, що церемонії не буде і їхати можна вже. Додав, що може підвезти, бо якраз не має інших планів. Тут вже розсміялася я. І ми пішли на парковку. Впевнена, багато хто тоді нас бачив і Олі все донесли.

Пройшло декілька місяців. З Олею ми так і не поговорили, вона не шукає зі мною зустрічей та й я так само. З Дмитром стосунки не склалися, просто не моя людина, так буває. Він доклав чимало зусиль. Квіти, солодощі, пркраси, гаджети, найкрасивіші ідеї для побачень – і все марно. Знаю, що з колишньою подружкою такої романтики у них не було.

Зрештою з Дімкою ми тепер друзі. Домовилися запрошувати на свої весілля за будь-яких умов. Це щоб не бути як Оля. Ну ви зрозуміли.

Вам також має сподобатись...