Родинні історії

Ця ситуація з грошима вводить мене в ступор. А нещодавно ми говорили про дітей і я зрозуміла, що я теж повинна буду все сплачувати навпіл…

В мене з моїм хлопцем склалися якісь дуже дивні стосунки. Він змушує мене платити за все навпіл. Поки ми зустрічалися я думала, що це його метод, аби відвадити меркантильних дівчат, адже він заробляє дуже добре. Але коли ми стали жити разом, то ситуація не змінилися.

Ми сплачуємо навіть квартиру навпіл, що для мене дуже дорого, ледь кінці з кінцями зводила. Ми як пара навіть не маємо стабільного загального бюджету. Моя зарплата набагато менша за його, тому мені досить важко.

За його словами, він не хоче, щоб я відчувала себе чимось приниженою людиною і в усьому була на рівних правах. Він не скупердяй, як можна було б подумати, за потреби він може допомогти з чимось своїм друзям, батькам. Загалом він непоганий хлопець.

Він колись навіть оплатив мені курси, які дали мені можливість знайти постійну роботу. Я чудово знаю його батьків – прекрасні, добрі люди. Люблять мене і завжди намагаються підтримати. Але ситуація мене починає турбувати, я вже ледве стримуюсь.

Був випадок, коли мені довелося довго відкладати гроші, щоб мати змогу купити квиток до театру. Хоча коханий легко міг би придбати найкращі квитки. Але не зробив цього принципово.

Історія зі святами дуже схожа. Він любить дарувати та приймати подарунки і тому я радію, що ми рідко щось святкуємо. Звичайно, я намагаюся відкладати гроші про всяк випадок.

Донедавна мій хлопець про це навіть не знав. А коли дізнався, то був скандал. На його думку, я приховую від нього гроші, а у сім’ї не роблять. Така його поведінка мене лише засмутила, адже мені і так важко у цих стосунках.

Ця ситуація з грошима вводить мене в ступор. А нещодавно ми говорили про дітей і я зрозуміла, що я теж повинна буду все сплачувати навпіл, навіть сидячи у декретній відпустці. Коханий навіть запропонував шукати роботу вдома, адже декретних грошей та виплат не вистачить на все. Просто руки опускаються.

Вам також має сподобатись...