Кредити він брав, щоб догодити батькам та сестрі. На ці гроші й ремонти він робив, й весілля сестри відгуляли. Скандал був грандіозний…

Чоловік змушує мене знайти ще одну роботу, бо нам не вистачає грошей. Я не буду з ранку до вечора пахати через його дурість. Я не маю розраховуватися через те, що він хотів догодити своїм батькам та сестрі, забувши про власну родину.

Чоловік чекав підписання великого контракту і дуже цим вихвалявся. Я ж була більш скептичною і просила не ділити шкуру ще не вбитого ведмедя. На що чула лише, що я в нього не вірю. Я не сумнівалася в його успіху, але життя це життя і може бути всяке.

Якось я помітила, що у свекрів з’явився новий дорогий ремонт. Потім вони відгуляли розкішне весілля доньки. Я все дивувалася звідки гроші, але чоловік  лише відмахувався, що це їх діло. Тільки дарма я не розпитувала далі, хоча на той момент вже нічого не можна було змінити.

Якось чоловік прийшов додому дуже сумний і розповів, що великого контракту не буде. Замовник вирішив ще почекати. Заплатив лише за консультацію. Звичайно, я заспокоювала чоловіка, але виявилося дарма. Він почав нервувати. Казав, що я нічого не розумію, а йому тепер борги треба віддавати.

Виявляється, він два місяці брав гроші з того, що ми відкладали на ремонт, щоб платити за кредитами. Сподівався, що отримає контракт і все поверне, але не склалося, от він вирішив все розповісти. Мої емоції не передати словами.

Кредити він брав, щоб догодити батькам та сестрі. На ці гроші й ремонти він робив, й весілля сестри відгуляли. Скандал був грандіозний. Я запропонувала йому знайти  ще одну роботу. Затягнемо тугіше пояси і якось викрутимося з цієї ситуації.

Другу роботу він знайшов швидко. Я нічого не питала, платять і добре. Були випадки, коли за тиждень до зарплати грошей вже ні на що не було. Кінцю кредитам не було й видно, а чоловік раптом став вимагати, щоб я теж шукала ще одну роботу. Але я не вважаю, що зобов’язана пахати через дурість чоловіка.

You cannot copy content of this page