Родинні історії

Мама чоловіка завжди прискіпливо до мене ставилася, їй ніколи нічого не подобалося – як готую, як вдягаюся, як дітей виховую…

Свекруха виявилася зовсім не тією людиною, як я думала. Вчинок цієї жінки мене шокував настільки, що я досі не відійшла. Ніколи не могла подумати, що людина може змінитися аж так. Але як виявилося в житті може бути все, навіть неймовірне.

Я з чоловіком розійшлася вже півроку тому. Він мені постійно зраджував, а цього я не могла терпіти. Останні кілька місяців він живе з іншою дівчиною,  про мене й не згадує. Але, як виявилося, про це нічого не знала моя свекруха.

В мене з нею стосунки були погані, тому я їй не дзвонила. Мій чоловік схоже теж вирішив не заморочуватися і нічого не сказав матері. Дізналася я про це, лише коли свекруха подзвонила мені і не сказала, що приїде у гості, хоча в останній раз це було два роки тому.

Мама чоловіка завжди прискіпливо до мене ставилася, їй ніколи нічого не подобалося – як готую, як вдягаюся, як дітей виховую. Коли ми в останній раз бачилися, то сильно посварилася і вона сказала, що не хоче мене бачити. З того часу вона спілкувалася лише зі своїм сином.

А от чоловіку це було лише на руку. Ще один привід звинуватити мене в чомусь. Сказав, що якщо я не поважаю його маму, то його не кохаю. Тож у нього і на роботі все погано. І пішов. Тиждень ні слуху ні духу. А потім подзвонив, сказав, що в нього інша, і нам треба розлучитися.

Він вигнав мене з дітьми з квартири і я повернулася в маленьку комуналку моїх батьків. Отак тепер і живемо – я, двоє дітей, кішка та собака. А тепер свекруха хоче приїхати до нас. Вже за кілька годин у квартирі роздався дзвінок – це приїхала моя свекруха.

Вона якимось дивом дізналася, де я живу. Я очікувала, що зараз буде скандал, що знову буду винна у всіх гріхах, але, на мій подив, все було не так. Спочатку допитувалася, чому я  не живу в квартирі з чоловіком. Я відповіла правду – ми розлучилися і мене вигнали.

Від мене вона дізналася, що в її сина вже інша дружина. Дуже швидкий хлопець виявився. Звичайно ж, розповіла і про те, що аліменти в очі не бачила жодного разу. Свекруха задумливо на мене подивилася і засміялася.

Виявилося, що весь цей час мій чоловік надсилав їй фото дітей та жалівся, що їм треба квартира набагато більше. Крім того, він пропонував продати мамину дачу, а гроші витратити начебто на житло для дітей. Після цієї розмови свекруха мовчки встала, забрала свої речі і пішла.

Я думала, що на цьому все, але як виявилося, ні. Десь через місяць вона знову приїхала, в цей раз з документами на квартиру. Вона зробила так, як просив її син – продала дачу та купила велику квартиру для своїх онучок. Офіційно власницею житла стала я. Ніколи не подумала, що ця жінка на таке здатна.

Вам також має сподобатись...