Родинні історії

Мене так замучили ці роздуми, що я вирішила порадитися з мамою, бо вже не розуміла, що робити далі. Мама здивувала мене своєю реакцією…

Батьки мого чоловіка навідріз відмовляються нам допомагати, що мене дуже обурює. Виходить, що мої батьки допомагають, а його ні. Мій чоловік теж не розуміє позицію своїх мами і тата. Ми обидва маємо хороший достаток, але цих грошей все одно недостатньо.

Одразу після весілля ми вирішили, що потрібно купити житло. В нас були деякі заощадження, але цього все одно не вистачало. Спочатку ми думали не брати в борг у рідних та друзів.

Вважали, що самі зможемо зібрати необхідну суму. Але потім зрозуміли, що на це піде багато часу. Жити теж хочеться, а не перебиватися з хліба на воду, все відкладаючи на квартиру. Я навіть жартувала, що поки ми назбираємо на житло, то, можливо, вже розлучимося.

Але варіантів не було. Брати кредит чи просити допомоги в друзів ми боялися. Раптом когось з роботи звільнять чи знадобляться гроші на якісь інші важливі речі. А якщо ми не зможемо вчасно віддавати борги? А ми дуже відповідальні.

Мене так замучили ці роздуми, що я вирішила порадитися з мамою, бо вже не розуміла, що робити далі. Мама здивувала мене своєю реакцією. Виявилося, що в неї є гроші, які вона відкладала і тепер хоче віддати мені, якщо нам треба допомога.

Я намагалася відмовитися, але мама була непохитна. Я нічого не просила в неї, вона сама вирішила допомогти. Я була вдячна своїй мамі, але водночас я була обурена, що батьки чоловіка, знаючи нашу проблему, просто відгородилися від нас.

Чоловік спочатку виправдовував своїх батьків, а потім погодився, що моя мама теж не вдова мільярдера і фінансові можливості в неї гірші, ніж в його батьків. Я попросила чоловіка все ж таки поговорити з батьками. В них є ще одна кватира, яка просто стоїть, нам її не дають, то може її краще продати.

За кілька днів Льоша поїхав до батьків. Не було його кілька годин. Повернувся він дуже злий. Виявилося, що він сильно посварився з батьками. Квартиру вони продавати не захотіли, як і допомагати з житлом для нас іншим способом.

Ми ж вирішили з ними не сваритися далі. Що вдієш, силою не бути милою. Нічого їх не змусить нам допомагати, якщо вони цього не хочуть. У випадку, якщо вони все ж таки захочуть налагодити з нами стосунки, то їм доведеться переглянути свою позицію щодо нашої квартири.

Вам також має сподобатись...