Родинні історії

Мене така новина дуже засмутила. Наступного дня я вирішила зателефонувати невістці і з’ясувати, у чому справа…

Посварилася з родичами через борщ. Нещодавно в нашій родині сталася радісна подія – з’явилася дитина. Як настав час, на хрестини покликали всіх родичів, влаштували грандіозне свято.

Після хрестин брат чоловіка з дружиною зупинився у нас. Ми завжди добре ладнали, тому раді були прийняти гостей. Напередодні їхнього приїзду ми з мамою наготували купу їжі, щоб пошанувати родичів.

На моє здивування вони відмовилися обідати у нас, тільки чаю випили та пішли. Пізніше з’ясувалося, що замість того, щоб поїсти у нас, гості вирішили зробити це у найближчому кафе.

Мене така новина дуже засмутила. Наступного дня я вирішила зателефонувати невістці і з’ясувати, у чому справа. Та коротко відповіла, що вони просто не хотіли нас об’їдати. Я дуже здивувалась її словам.

Але через тиждень після цієї ситуації чоловік випадково обмовився про те, що насправді дружина його брата зачаїла на мене образу, і тому в день хрестин відмовилася у нас їсти.

Річ у тім, що при знайомстві, коли ми з чоловіком були в гостях у його брата, я теж намагалася особливо не їсти. На той період мені потрібно було дотримуватись дієти, а дружина брата готувала надто жирну їжу.

Звичайно, їхні страви я не стала критикувати. Просто казала, що не голодна. Я й подумати не могла, що це так образить невістку. Не розумію, чому не сказати мені про це особисто і не розібратися в ситуації мирно.

Невже з того моменту ми були на ножах? А я думала, що в нас все чудово! Прикро усвідомлювати, що рідні можуть бути такими лицемірними. Весь час усміхатися при зустрічі, а за очі засуджувати та плекати давні образи.

Вам також має сподобатись...