Родинні історії

Моя свекруха вважає, що заміж за її сина я вийшла не через кохання, а через квартиру, вони столичні жителі у третьому чи четвертому поколінні, чим дуже пишаються

Мене вражає поведінка батьків чоловіка. Моя свекруха вважає, що заміж за її сина я вийшла не через кохання, а через квартиру.

Вони столичні жителі у третьому чи четвертому поколінні, чим дуже пишаються. А я приїжджаючи з невеликого містечка, як каже свекруха – «родом із глушині».

Батьків моїх вони за два роки нашого шлюбу жодного разу не запрошували і дали зрозуміти, що не бажають бачити у себе цих «селюків».

У мене мама працює фельдшером на швидкій допомозі, а батько водієм. Мені дуже прикро, але нічого вдіяти не можу.

Сто разів уже пропонувала чоловікові винайняти квартиру, але він категорично проти, викидати гроші на вітер, якщо є велика квартира у його батьків.

На іпотеку він також не погоджується. Я вже думала про розлучення, але дізналася, що чекаю дитину.

Вирішила з’їздити до батьків у гості, поки що термін ще невеликий. І радістю поділитися і побачитися.

Але свекруха категорично проти, щоб я їх майбутнього онука наражаю на небезпеку.

Я навіть уявити не можу, як мої батьки зможуть побачити мою дитину у майбутньому! До нас не можна приїжджати, мені до них також.

Наразі батьки чоловіка обирають дитячі імена для хлопчика. Чую, як сперечаються між собою і потім довго обговорюють те чи інше ім’я.

Свекруха наполягає, що онука назвемо Семеном, як звали її батька. Його я на щастя не застала, його не стало за п’ять років до нашої зустрічі з чоловіком.

Свекор натякає, що буде Микола. Він Микола Сергійович, мій чоловік, відповідно до цієї традиції, Сергій Миколайович, ось тепер онук буде Миколою Сергійовичем.

Я просто дивуюсь цим людям! Таке враження, що це царська сім’я, а не звичайні люди, династія прямо.

Я сказала чоловікові, що сина називатиму сама. І жодне з цих імен ніколи не носитиме мій син.

Я розумію, що це буде скандал, але я вже готова до нього. Навіть до розлучення. Жити з батьками чоловіка я все одно довго не зможу, а якщо народиться дитина, сварок з її виховання не уникнути.

Ось тоді я можу диктувати їм свої умови, коли захочуть побачити онука. Так, реєстрація у мене в моєму рідному місті.

Свекруха боїться, що я відберу у них їхні дорогоцінні квадратні метри.

Вам також має сподобатись...