Мої батьки купили мені квартиру, і оскільки я вже була одружена, записали її на батька, це дуже розлютило свекруху, і вона стала налаштовувати чоловіка проти мене, вселяючи йому, що я віддавала батькам наші гроші, інакше з чого вони купили квартиру

Свекруха не заспокоїлася навіть після нашого розлучення. З чоловіком нас розвела свекруха. Я одразу їй не сподобалася. Вона висока та струнка, а я повна. Саме це і не давало їй завжди спокою. Доходило до того, що свекруха говорила чоловікові при мені, що серед усіх знайомих дівчат він вибрав саму негарну. Чоловік говорив це жартома, але мені було дуже прикро.

Свекруха навіть дієти мені підбирала, але я не витримала і одного разу їй сказала: «є спеціальні дієти і для худих, які не можуть набрати вагу і гримлять кістками». Тут уже навіть чоловік образився і заступився за маму.

Потім мої батьки купили мені квартиру, і оскільки я вже була одружена, записали її на батька. Це дуже розлютило свекруху, і вона стала налаштовувати чоловіка проти мене, вселяючи йому, що я віддавала батькам наші гроші, інакше з чого вони купили квартиру.

Всім знайомим розповідала, що її син дуже добре заробляє, але я, користуючись моментом, купила собі квартиру за його гроші. Містечко у нас невелике, і через знайомих ці чутки дійшли до моїх батьків. Вони не витримали і висловили все, що думають про мою свекруху їй та моєму чоловікові.

За рік ми розлучилися. Колишній чоловік через пів року одружився і поїхав до іншого міста, мабуть зробив висновки з нашого розлучення з ним. Я тільки цього року познайомилася з чоловіком, і коли вирішили побратися, моя колишня свекруха про це дізналася.

Вона знайшла мою майбутню свекруху і наговорила багато неприємно про мене. Спочатку та повірила, але її сусідка побачила їх разом і розповіла, що це її колишня колега по роботі, перша пліткарка та скнара в їхньому колективі. Там її ніхто не любив і були раді, що звільнилася.

Так мені пощастило, що свекрухи вчасно розплющили очі на правду. Я вважаю, що треба вчинити так, як мій колишній чоловік і поїхати з рідного міста. Адже невідомо ще, на що здатна ця жінка, не здивуюсь, якщо вона ще й порчу наведе на мене чи мою родину.

You cannot copy content of this page