Намагаюся допомогти сину налагодити відносини з тещою, але мене дратує її регот та хамство

Син одружився. Ми з чоловіком раділи. Жити вони стали біля тещі. Народився онук.

І тут тещу як підмінили: почала командувати, чомусь ображати мою родину, сина обзивати. Невістка знаходиться під дуже сильним маминим впливом. Почалися сварки та скандали. Син мені не скаржився – не хотів засмучувати. Подробиці дізнавалася пізніше чи випадково.

Незабаром син знайшов можливість жити окремо від батьків, відвіз сім’ю в іншу країну. Але так склалося життя, що і мені, і тещі сина довелося виїхати з рідного міста. Нині живемо на чужині, але жити так неможливо.

З тещею стосунки загострилися страшно. У сім’ї сина постійні скандали. На помсту невістка зненавиділа мене – щодня скандали. Все не так, все погано. Кажу – погано, мовчу – ще гірше.

Бачу, як мучиться син, додому йти не хоче. Сидить по годині у машині після роботи. Йому тяжко. А в мене з нервами так погано, що постійно сльози, не можу взяти себе в руки, вислуховувати гидоти від невістки сил немає.

Потрібно якось морально сина підтримати, а виходить, що додаю проблем. П’ю заспокійливі. Але щось не допомагає. І найцікавіше, що з тещі все, як з гуски вода. Іноді думаю: ось би мені такий характер і такі нерви. Хамить і регоче в обличчя, а я не вмію так. Як, як підтримати сина, якщо самій потрібна підтримка?

You cannot copy content of this page