Родинні історії

Не злюбили мене ще при знайомстві. Я кривого слова сказати не встигла, як одразу потрапила до списку небажаних гостей…

Сестра чоловіка не покликала на свій ювілей лише мене. От тільки для мене не знайшлося місця за святковим столом.  Свекри влаштували для улюбленої дочки справжній бенкет.

На свято запросили всіх близьких знайомих, було навіть деякі далекі родичі. Єдина людина, якій не було місця на цьому святі життя, це я. Отримавши запрошення, чоловік тонко натякнув, що мені краще не їхати з ним.

Він чудово знав, що його родичі від мене не в захваті і хотів уникнути конфліктів на святі. І не сказати, що я проти. Звичайно, було набагато розумніше залишитися вдома.

З іншого ж боку, мені все ж таки було прикро, що чоловік зайняв нейтральну позицію в цій ситуації і не став мене відстоювати перед своїми рідними. Адже я його дружина зрештою, а не просто якась подружка…

Не злюбили мене ще при знайомстві. Я кривого слова сказати не встигла, як одразу потрапила до списку небажаних гостей. Спочатку матір чоловіка проявляла до мене негатив, а потім підключилася і його сестра.

Обидві впевнені, що я не пара для мого коханого. Постійно вмовляють його кинути мене і знайти собі когось краще. Мовляв, я й одягаюсь як простачка, і поводжуся як селючка.

Я кілька разів намагалася поговорити зі свекрухою. Пояснювала, що її злоба до мене безпідставна, і безглуздо ворогувати. Але все безглуздо … Не знаю, що мені потрібно зробити, щоб мене прийняли. Як мені достукатися до них?

Вам також має сподобатись...