Родинні історії

Нещодавно дзвонив син і телефоном «утішив» мене. Сказав, що він знає, як ставлюся до його вибору, тому він проти того, щоб я приїжджала на весілля…

В мене два сина, але схоже одного я втратила. Все через невістку, яку я терпіти не можу. Так сталося, що на старості моїх літ один мій син перестав зі мною розмовляти. Лише молодший допомагає мені.

Все було добре, поки старший син не знайшов собі не ту супутницю по життю. Після армії він одразу ж познайомився зі своєю майбутньою дружиною. Під час я поставилася до неї з усією душею.

Накрила стіл, прибрала в будинку, загалом постаралася залишити від себе лише позитивне враження. А ця дівчина прийшла з пихатим поглядом. Видно було, що їй на все, що відбувається, просто все одно.

Знайомі мені розповідали, що за нею водиться погана слава. І що чоловіків у неї було безліч, і що батьки на неї давно рукою махнули. Вірити чи ні, справа особиста, але повторюся, я її бачила на власні очі. Тож і не була здивована такою «славою».

Через місяць я дізнаюся, що вони вже встигли подати заяву до РАГСу і тільки чекають на весілля. До речі, за свято захотіли заплатити її батьки, я ж не була проти. Виявилось, що батьки її нормальні люди, але з характером своєї дочки вдіяти нічого не можуть.

Я лише поспівчувала їм та своєму синові. З одного боку, я була рада за сина. Може, перевиховає. І не таке бувало. Але з іншого – самі розумієте, я ж мама таки. Грошей їм, начебто, вистачало, але з побутом все було набагато гірше.

Невістка не прибирала, не могла лиш замовити їжу додому. З цієї причини вони й сварилися, син тоді приходив до мене. Посидить, заспокоїться і знову до дружини. Але життя – не казка. Довго це продовжуватися не могло, і вони розлучилися.

Півроку не минуло. Син мій важко переживав розлучення, але я вдіяти нічого не могла. Тоді він почав відсторонюватися, замикатися в собі. Тоді я вирішила допомогти. У мене була одна знайома із дорослою дочкою. Дівчинка розумна, гарна.

Я нічого розумніше не придумала, як познайомити сина з цією дівчиною. Вони почали гуляти разом, спілкуватись. Виявилося, що в них дуже багато спільного. І хоча зі мною син не став бачитися частіше, я була за нього дуже рада.

Загалом справа вже йшла до заручин, але з’явилася його колишня. Дзвонила, приїжджала, вмовляла зустрітися. В якийсь момент син здався. Думав кілька днів, а потім сказав дівчині, з якою практично жив разом, що вони не підходять один одному.

За кілька тижнів син з колишньою знову побіг до РАГСу. Знову ті самі граблі. Невістка обіцяла, що змінилася, що стане найкращою дружиною та розуміє всі свої минулі промахи. Але я їй анітрохи не вірю.

Нещодавно дзвонив син і телефоном «утішив» мене. Сказав, що він знає, як ставлюся до його вибору, тому він проти того, щоб я приїжджала на весілля. З одного боку, я б і не поїхала. З іншого боку, я вже бачу, як це скінчиться.

Виходить, син проміняв мене. І на кого? На жінку, яка вже одного разу розбила йому серце. Яка своєю поведінкою розчарувала своїх батьків. Так не можна говорити, але схоже що в мене тепер залишився лише один син.

Вам також має сподобатись...