Родинні історії

Невістка сидить без роботи. А тих грошей, які син заробляє, не вистачає. Але якби вони думали про майбутнє, а так ні…

Мій син перетворив моє життя на пекло. Я хотіла лише допомогти молодій сім’ї, а мені це все вилізло боком. Син одружився, як на мене, досить рано, але я все одно була дуже рада.

Мене лише трохи непокоїло те, що він тільки закінчував навчання і ще навіть не знав, де працюватиме. Але невістка вже чекала на дитину, тому довелося діяти рішуче.

Хоча думка про те, що скоро я стану бабусею, гріла мене зсередини. Через це син привіз невісточку до нашої двокімнатної квартири. Спочатку запевняв, що це ненадовго, але минуло вже кілька років.

Виселятися і давати мені спокій ніхто і не планує. Син із невісткою окупували одну кімнату, а трьох дітей переселили до мене. І вважають, що все гаразд.

Моя невістка — дівчинка не звикша працювати. Може собі спати до обіду, а мені дітей доводиться мені годувати. Ще потім на мене синові скаржиться, бо кашу на молоці приготувала, а дітям лактоза шкідлива.

Я ж не ресторан, щоб замовлення виконувати. Я люблю онуків, але свої батьківські обов’язки я виконала, сина народила, виховала, дала освіту. Йому та ділянку землі залишила, де вони почали будинок будувати.

Ось тільки останнім часом будівництво зовсім зупинилося, а ділянка лише травою заростає. Мов вони й переїжджати туди передумали. Спершу вони щось намагалися, а тепер зовсім опустили руки.

Невістка сидить без роботи. А тих грошей, які син заробляє, не вистачає. Але якби вони думали про майбутнє, а так ні. Вони сидять на місці і вже на четверту дитину чекають…

Тепер у мене в кімнаті, окрім мого ліжка, стоять ще дві двоярусних для онуків. Мені ще й контролювати їх доводиться, щоб ніхто нагору не заліз і не впав. А що я робитиму, коли їх тут справді четверо буде?

Мама невістки живе одна, мені пропонує, щоб до неї переїхала. За її словами, молодим буде більше місця і мені набридати перестануть. Але я не хочу переїжджати до чужої квартири. Мені й удома добре,.

От тільки останнім часом стало зовсім шумно та тісно. Ні відпочинку, ні тиші. Подруги порадили на двері своєї кімнати замок повісити, щоб нікого туди не пускати. Але як я це поясню онукам? Вони мене люблю. Та й сина з невісткою не виженеш на вулицю

Вам також має сподобатись...