Родинні історії

Невістка запропонувала мені сісти за стіл і заявила, що краще нам бачитися тільки у свята, а не щодня…

З чоловіком я розлучилася досить давно. Діти тоді були ще маленькі. . Довелося ростити їх однієї. Ще раз заміж я так і не вийшла, але я не падала духом, справлялася. Та й мама мені багато помагала.

Коли я працювала з ранку до ночі, вона дітей і до школи водила, і забирала, і годувала. Сини виросли красенями, здобули вищу освіту. Коли молодший навчався в інституті, я наважилася поїхати на заробітки за кордон.

Загалом пробула там майже десять років. Натомість після повернення змогла купити квартиру. На той момент старший син уже був одружений. Вони жили у батьків невістки, але будували свій будинок і збиралися туди переїхати.

За них я не хвилювалася, а ось на молодшого сина сподівалася більше. Він тільки збирався одружитися. Його невістку я бачила всього кілька разів, але вона здавалася спокійною та розважливою дівчиною.

Син був упевнений, що саме з цією дівчиною він хоче мати сім’ю. Мені залишалося лише порадіти. У результаті квартиру я подарувала молодшому синові. Допомогла зіграти гарне весілля, оскільки вони дуже хотіли влаштувати свято.

Старший син не ображався, все розумів. У нього багато турбот, будівництво, та й живуть далеко. Чим вони мені допоможуть? А ось молодший поряд. Я вже розмріялася, як буду онуків няньчити. Але ж ні.

Якось прийшла до них у гості. Турбувалася, чи все гаразд. Невістка запропонувала мені сісти за стіл і заявила, що краще нам бачитися тільки у свята, а не щодня. Так, мовляв, тільки ближче будемо і сваритись рідше.

Я і квартиру їм купила, і з весіллям допомогла, а вони отак віддячили. Невістка до весілля себе пристойно поводила. Мабуть, побоювалася, що мій син вчасно схаменеться. А тепер вирішила показати свій справжній характер.

Мої ілюзії щодо неї розтанули, але я не могла повірити, що син теж на її боці. Бачиться тільки у свята… Хіба такими мають бути стосунки з матір’ю? Живуть у квартирі, на яку я заробляла за кордоном, але мені навіть не можна приходити?

Старший син на моїй стороні, він теж обурений такою поведінкою невістки, та й братом незадоволений. Але мені від того не легше. Думала, що на старості років буду оточена рідними, а вийшло все зовсім інакше. Навіть не знаю, що робити далі.

Вам також має сподобатись...