Проблема в тому, що моя 10-річна дочка не їсть деяких продуктів (салати з майонезом, ковбасу, рибу), а свекруху це страшенно дратувало

Боюся відправляти доньку на канікули до владної свекрухи. Цього року в мене стався конфлікт зі свекрухою. Ми приїжджали до неї у гості на тиждень. Вона дуже владна людина, усі мають її слухатись. Проблема в тому, що моя 10-річна дочка не їсть деяких продуктів (салати з майонезом, ковбасу, рибу), а свекруху це страшенно дратувало.

Я до цього ставлюся спокійно, виросте – почне їсти. Це я свекрусі й казала. Але та вимагала силоміць годувати дитину, я відмовлялася.

Все це відбувалося спокійно, без скандалів. Але одного дня свекруха не витримала і закотила мені істерику з образами та брудом на мою адресу. Я потім уже зрозуміла, що вона до цього готувалася і чекала на цей момент, коли мене можна принизити.

Все це чула і бачила моя дочка і плакала по-страшному. З дому ми поїхали того ж дня. Туди я їздити більше не буду.

Але дочка хоче туди поїхати і запитує: «Як я поїду без тебе?» Я боюся її відпускати з татом. Йому, до речі, теж не подобається, що дочка не все їсть, він підтримує у цьому свою матір.

Я не бачу кохання цієї бабусі до внучки. За тиждень, що ми там були, вона жодного разу не обійняла дитину та не поговорила з нею. Одного разу навіть перебила, коли донька зверталася до неї.

Я боюся, що там її образять, що силоміць запихатимуть у рот їжу зі скандалом. Старша онука (племінниця чоловіка) вже туди не їздить через егоїстичний та владний характер бабки. Як бути в такій ситуації?

Ірина, 47 років

You cannot copy content of this page