Родинні історії

Прикро, що чоловік мене не підтримує і все одно віддає гроші матері. Ми через це сильно посварилися….

Історія моя мало чим відрізняється від тисяч інших. Є свекруха – є проблема. Я, як і інші жінки на цій планеті, не змогла порозумітися з мамою чоловіка. Кілька років тому вона змусила його давати їй гроші за те, що сидить з рідним онуком.

Вона свою поведінку аргументувала тим, що пенсії на життя не вистачає. Мені ця ідея не сподобалася зразу. Мені допомога не була потрібна, а якщо треба посидіти з дитиною, то я могла б няню найняти. Чоловік все одно слухає маму і готовий давати їй гроші просто так.

Цю геніальну ідею свекрусі підказала її подруга. Але одна справа, якби я потребувала допомоги, то я б й слова не сказала, а тут же все не так. Свекруха нав’язалася та ще й гроші вимагає за це. Враховуючи те, що все було вирішено без мене, то повернулася на роботу.

Все одно свекруха сиділа в мене вдома з ранку до вечора. Пройшов час, син підріс і нам є куди гроші дівати, тому я сказала, що нам більше не потрібна нянька. У зв’язку із цим платити гроші ми не будемо.

Після цієї розмови свекруха подзвонила моєму чоловікові і поскаржилася, що я з нею жорстоко вчинила. А як інакше? Вона сама все затіяла. Спочатку казала, що ніхто нікому нічого не винен, а зараз скаржиться, що ми позбавили її грошей.

Прикро, що чоловік мене не підтримує і все одно віддає гроші матері. Ми через це сильно посварилися. З подачі свекрухи я залишила однорічну дитину і вийшла на роботу, щоб усім було комфортно.

Вона сиділа з рідним онуком за гроші та бачила, що нам було нелегко платити їй послуги, але жодного разу не відмовилася від грошей. Я не хочу ні з ким псувати стосунки, але ця ситуація вибиває мене з колії.

Вам також має сподобатись...