Щоб не чіплятися за сина і не утримувати його і його плоди до 30 років треба було народжувати

Невістки часом такі невдячні і самі завжди чекають каверзи з боку свекрухи. Може, налякані чиїмось досвідом, а може, просто кліше.

Коли мій брат пішов служити в армію, його дружина, що тільки що народила, була на останньому курсі інституту. Вони проживали на орендованій квартирі, але коли брата забрали, батьки взяли невістку та онучку до себе.

Так склалося, що у невістки матері не було, а батько сам ще крутив шашні з досить молодими жінками, мав маленького сина у розлученні.

Мої батьки виділили найбільшу кімнату для невістки з онукою, щовечора після роботи няньчили дитину, давали відпочити невістці.

Ще й сиділи частенько, відпрошувалася мама з роботи, щоби відпустити на іспити та підготовки до диплома невістку.

Невістка реально захламила всю квартиру пляшечками, сумішами, серветками, повзунами, пелюшками. А що діялося в тій кімнаті, де вони жили з донькою — це взагалі щось.

Мама прибирала, допомагала невістці, давала поради, часом і робила зауваження. Малятко дуже спокійне з народження,  а невістка весь час у телефоні.

Мало того, що невістка скаржилася чоловікові в армію, що їй важко і швидше він повернувся б. А після його повернення і як з’їхали на квартиру, то взагалі всім каже, що цей рік був найважчим періодом.

І ніхто – ні брат батькам не вдячний, ні сама невістка. Хоча платити гроші за дитину їй стали лише за півроку, документи довго оформляла. Батько їй ні копійки не дав, мовляв, вийшла заміж, і це турбота чоловіка.

Ось і повністю на забезпеченні свекрухи жила, все купувалося і дитині і їй аж до одягу, тому що погладшала і не лізла в свою.

Ніхто гривнею не дорікав, але замість подяки дочекалися лише того, що з ними, виявляється, погано жилося. Так що не рвіть собі нерви.

Шкода, що в батьків немає третьої дитини. Забезпечені люди, треба було народжувати, щоб не чіплятися за сина і не утримувати його і його плоди до 30 років.

You cannot copy content of this page