Родинні історії

Сказала чоловікові, що ми розлучаємося і це було моє найкраще рішення в житті. При цьому я відмовилася від всього на користь дітей, собі попросила лише стареньку двокімнатну квартиру…

Всі знайомі крутять пальцем біля скроні. Вони не розуміють, як я у своєму віці могла піти на такий крок. Я просто вирішила хоч трохи пожити для себе, а не для дітей чи для чоловіка, як це було все моє життя. Вирішила, що маю на це право.

До речі, діти якраз мене й підтримали. Ні дочка, ні сини нічого не сказали кривого через мій вчинок, почула лише слова підтримки, а також допомогу пропонували.

Я все життя працювала, як і всі. Всі гроші та час витрачалися на сім’ю. Нікуди не їздила, ніде не була, хоча дуже хотілося. До заміжжя я завжди подорожувала як мала нагоду. Але потім це все кудись поділося.

Чоловік в мене людина непогана за мірками суспільства. Багато віддавав родині та дітям, але не мені. Його бажання завжди були важливіші за мої. Коли мені виповнилося 55, діти вже встали на ноги, то я зрозуміла, що більше й дня не хочу так жити.

Чоловік має дуже дороге хобі – полювання. Все наше подружнє життя він тримав породистих собак, яких ми купляли ледь не за всі гроші світу. Має велику колекцію різної зброї, намети, купу різноманітні рації. А я не те щоб кудись у відпустку не могла поїхати, а й навіть кішку завести.

Все впиралося в те, що він любить чи не любить, хоче чи не хоче. Я вийшла на пенсію за віком, але продовжую працювати, бо мені подобається. Я довго не наважувалася на цей крок, але вирішила, що далі вже немає куди тягнути.

Сказала чоловікові, що ми розлучаємося і це було моє найкраще рішення в житті. При цьому я відмовилася від всього на користь дітей, собі попросила лише стареньку двокімнатну квартиру, яка роками була замість складу. Чоловік навіть не сперечався, всі документи оформили дуже швидко. Наші стосунки вже ніяк не можна було врятувати.

З того часу вже пройшов далеко не один рік і за цей час я жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Зробила у кватирі ремонт, завела двох кішок, про яких так мріяла. Тепер ніхто не каже мені не можна і не буду, бо не хочу.

Кожного року можу спокійно їздити на море, відвідую концерти, вистави та ще є час на галереї та кіно. Почала їздили в подорожі не тільки країною, а й за кордон. Стосунки з дітьми прекрасні. Вони навіть інколи беруть до себе моїх пухнастиків. Більше заміж я не хочу.

Вам також має сподобатись...