Родинні історії

Спочатку я сумнівалася, чи варто витрачати мою зарплату за цілий квартал на якийсь човен. Але він ходив за мною, наче маленька дитина…

Проблеми в моїй сім’ї через те, що я заробляю більше ніж мій чоловік. Мені відверто шкода витрачати свої кошти на його забаганки. Він же чоловік, це він має заробляти більше за мене та утримувати сім’ю, а не навпаки.

Різниця у доходах у нас була завжди, хоча разом ми вже майже 10 років. Причому спочатку мене все влаштовувало. Побралися. Потім з допомогою батьків купили квартиру. Щоправда, частину грошей нам довелося взяти в кредит, який вже виплатили.

В нас є донечка, якою займається чоловік. Він чудовий батько. Я постійно в бігах, допізна працюю, тому часто проводити час із дочкою не можу. А ось чоловік працює добу через дві, вільного часу у нього купа, і з дочкою він займається постійно. І годує, і гуляє з нею, і грає, і мультики дивиться.

Звичайно, побут теж на ньому. Я ніколи не любила поратися на кухні, прибирати, готувати чи посуд мити. А ось чоловікові це легко дається. Та й готує він смачно. До того ж його мати живе поряд, тому часто приїжджає допомагає по дому, займається з дитиною.

Моя мама ще працює, але на вихідні теж може приїхати допомогти. У будинку завжди лад. Чоловік взагалі хотів з роботи піти, але я була проти. У нього й так 20 вихідних щомісяця. До того ж ще й батьки у нас дуже активні, допомагають. А зайвими його гроші нам точно не будуть.

Хоча, звичайно, хотілося б, щоби він заробляв трохи більше. Окрім домашніх справ любить коханий рибалку. У його матері є дача за містом біля річки, так він любить туди їздити відпочивати. І друзі в нього – такі ж затяті рибалки.

Чоловік вже давно хоче купити моторний човен, щоб рибалити у своє задоволення разом з друзями. Такий човен – його давня мрія. Він уже неодноразово про це говорив. Але спочатку ми мали кредит, потім багато грошей йшло на дитину.

Днями він уже прямо попросив купити йому цей човен. У нас трохи було грошей, моїх грошей і він знайшов їм застосування. Спочатку я сумнівалася, чи варто витрачати мою зарплату за цілий квартал на якийсь човен. Але він ходив за мною, наче маленька дитина. І щодня заводив ту саму розмову.

Тим більше там на свята знижки, і він хоче встигнути купити, поки ціна на сайті не зросла. Потім я подумала над ситуацією і мені все це здалося дуже дивним. Що ж це за чоловік такий, що йому дружина повинна човен купувати? Невже на такі речі він не повинен заробляти сам?

Вам також має сподобатись...