Родинні історії

Свекруха відмовилася, щоб ми пожили в її будинку, який пустує, казала, що наш пес все загадить, але ми його віддали друзям

Ми не маємо житла, а свекруха не пропонує свою квартиру. Живемо з чоловіком на орендованій квартирі, це при тому, що його батьки мають і квартири, і будинок. Вони завжди завжди позиціонували себе як сім’я. А тепер сама життєва історія.

Я завжди заробляла дуже добре, але через дурну молодість (є погана кредитна історія, зараз я її виправляю, і це займе близько трьох років), немає іпотеки. Мого тата забрала одна дама і тепер у мене ще маленькі брат і сестра. Мамі батько купив двокімнатну квартиру, але з мамою мені не жити, оскільки я вже доросла. Хоча вона не проти.

От і живу вже десять років сама собою. Нова дружина батька поступово мене зненавиділа, хоча я завжди дуже добре ставилася до неї і прийняла. Батька люблю. Дав мені найкраще дитинство та освіту.

Зустріла хлопця, йому також 30 років. Прекрасна людина, красивий, здивована, як він один залишився весь цей час. Чого від нього бажали батьки, не зрозуміло.

Ми створили фірму, і ось рік вона вже розвивається. Я плачу за оренду квартири, він усіма силами та можливостями розкручує бізнес, без мільйонних вкладень, самі своїм розумом.

У його батьків чотирикімнатна квартира, в ній ще мешкає бабуся, яка казала: «ой, ну приїжджай швидше, господарюй». Я думаю, ось яка чудова бабуся. Там навіть речі не було куди покласти, а в мене їх багато та ще меблі. Тут не можна, це його сестри, тут не можна, це його батьків. Так десь у середині кімнати на підлозі.

На кухні все моє начиння сховано далеко і надовго. А потім скарги від неї батькам, що я не готую та не прибираю. Візити свекрухи раз на тиждень, огляд. Чому бліда? Чому харчуєтесь у ресторанах? Я не витримала і сказала, що переїжджаємо. Зараз знову плачу за оренду і ніхто не стежить і не повідомляє про кожен мій рух.

Є в них ще нова квартира. Пустує. Вони мають будинок за містом, відбудували. Лазня, посадки, ремонт. Спочатку вона казала, що у нас собака, і боїться за ремонт у новій квартирі. Так вийшло, що песика віддали друзям. Але свекруха мовчить. Тільки постійно скаржиться, що їм грошей не вистачає.

Скоро податки їм платитимуть по повній, де вона працює. Свекор не працює багато років — гулящий він, випиває. Натомість поради роздає синові, як вести бізнес.

Ми допомагали б виплачувати кредит за ту квартиру. Рік би допомогли, два, але жити там не хочу довго, не подобається смак та стиль. Для мене це принципово. Я зараз плачу втричі більше за кредит і нічого! Я сподіваюся, вони не знайдуть, що я це написала. Ми впораємося.

Вам також має сподобатись...