Родинні історії

Свекри мене не злюбили, бо я не їхнього круга. Я приїхала з села, а вони у місті живуть все своє життя, тому вважають себе кращими за мене, а я не рівня…

Моя свекруха зі свекром намагаються відібрати в мене останнє, що залишив мені чоловік. Я їм одразу не сподобалася, а тепер, коли немає кому мене захистити, вони хочуть викинути мене з двома дітьми на вулицю. На контакт йти вони не хочуть, на онуків їм все одно.

Півроку тому від нас пішов мій чоловік, з яким я була дуже щаслива. В нас двоє дітей, яких я мала виховувати, одягати, годувати одна. До цього ще й постійні сварки зі свекрухою та свекром.

Свекри мене не злюбили, бо я не їхнього круга. Я приїхала з села, а вони у місті живуть все своє життя, тому вважають себе кращими за мене, а я не рівня. Але мій чоловік був не такий. Він мене любив та не давав своїм батькам мене цькувати.

Ми жили з чоловіком у трикімнатній квартирі. До появи дітей ми обидва працювали, але потім він наполіг, щоб я займалася дітьми. Його зарплати вистачало, щоб утримувати його батьків і відкладати гроші. Не дивно, що свекруха зі свекром звикла до розкоші. Вони просто сиділи на шиї, хоча мали добрі пенсії.

Я отримувала справжнє задоволення, доглядаючи дітей і роблячи всі домашні справи. Але моє щастя різко зникло. Чоловіка раптово не стало. На жаль заощаджень чоловіка не вистачило б надовго, тому я повернулася на роботу. На цьому проблеми не закінчилися, а лише почалися.

Батьки чоловіка заявили, що збираються жити в кватирі, де живу я з дітьми. За їх словами, пенсії вистачає, тому свою квартиру вони будуть здавати. Я була шокована. Я  прекрасно розуміла, що вони не дадуть мені спокійного життя.

За законом частина квартири дійсно належать їм. Свекруха навіть пропонувала викупити їх частину. Але де мені взяти такі гроші, бо хоче вона немало. Глузуючи з мене вона навіть пропонувала кредит на мене оформити. Які кредити? Я й так ледве кінці з кінцями зводжу.

Зарплата в мене невелика. Ледь на мене та дітей вистачає. Допомагати онукам вони навіть й не думають. Я намагалася знайти контакт з ними, але все марно. І тепер вони хочуть жити зі мною під одним дахом.

Я впевнена, що вони просто хочуть вижити з квартири. Я не знаю, що робити та як уберегти дітей. Раптом бабуся з дідусем почнуть налаштовувати їх проти мене? Але й відмовити свекрам я не можу. Готуюсь до гіршого, якщо чесно.

Вам також має сподобатись...