Родинні історії

Ситуація стала ще гіршою, коли свекруха дізналася, що скоро стане бабусею. Вона влаштувала грандіозний скандал та просто вигнала мене на вулицю…

Свекруха знищила мій шлюб. Найприкріше, що чоловік навіть від власної доньки відмовився. Я ніколи матері коханого не подобалася і це дуже відчувалося. Досі не знаю, що вона йому сказала такого, що мене просто викинули на вулицю, коли я була при надії.

Зі своїм чоловіком я познайомилася в гостях у спільних друзів. Це було, як кажуть, кохання з першого погляду. На наступний день він запросив мене на каву та погуляти. Наступної зустрічі пішли в кіно і все якось пішла далі саме.

Коханий жив з мамою, а я винаймала квартиру. Потім вирішили жити разом, але я відмовилася жити з його мамою. Вважаю, що діти мають жити окремо від батьків, бо нам треба самим вчитися будувати своє життя. Тому винайняли на двох квартиру.

Минув час і він зробив мені пропозицію. Після весілля від свекрухи я не чула нічого, окрім критики. Я була завжди не така, все робила не так – погана хазяйка, не вмію готувати, не так перу і прасую сорочки її любого синочка, не так його взуття чищу. За її словами, вона все робить краще за мене.

Якщо що, то все це було неправдою. Я дуже кохала свого чоловіка, він на роботу завжди ходив ідеально вдягнений, але свекрусі все одно все було не так. Я це все терпіла кілька років, а схоже даремно. Я все думала, що рано чи пізно вона відчепиться.

Останньою краплею стала ситуація перед Новим роком. Ми планували святкувати з друзями. За тиждень до свята подзвонила свекруха і сказала, що захворіла. Вона просто наказала моєму чоловікові поїхати її доглядати, але на відріз відмовилася від моєї допомоги. Я вже чекала дитину на той момент, але вона ще не знала, мені хоч і було важко, але якийсь тиждень вже потерпіла б.

Минуло 10 днів, чоловік жодного разу не подзвонив та не приїхав. Я лише раз сама подзвонила, але він відповів, що мамі погано і просив більше не дзвонити, Запевнив, що він сам прийде, коли мама одужає. Свято я зустріла одна в квартирі.

Через кілька днів чоловік подзвонив і сказав, що повертатися не збирається, і якщо я хочу, то можу приїхати жити до його матері. Я дуже кохала свого чоловіка, тому погодилася на таку умову. Як потім з’ясувалося, йому це зовсім не було потрібно.

Ситуація стала ще гіршою, коли свекруха дізналася, що скоро стане бабусею. Вона влаштувала грандіозний скандал та просто вигнала мене на вулицю. Чоловік навіть й не подумав за мене вступитися чи заспокоїти свою «дуже хвору» маму.

Я поїхала до своєї мами, яка з радістю мене прийняла. Через кілька днів подзвонив чоловік і повідомив, що не готовий бути батьком і що весілля було великою помилкою. Я не могла повірити в те, що це все відбувається зі мною, але це було правдою. Він надсилав аліменти, але спілкуватися з донькою відмовлявся.

У батьків я прожила до моменту, коли доньку можна було віддати у садочок, а мені повернутися на роботу. Знову винайняла квартиру і начебто життя почало налагоджуватися. В моєму житті з’явився інший чоловік, який кохає мене і обожнює мою донечку, а вона вже його татом називає, хоча й знає, що він не рідний.

Колишній чоловік знову одружився, але тепер свекруха прибирає, миє, готує, а нова невістка весь час каже, що вона робить все не так. Тепер моя колишня свекруха опинилася на моєму місці. Як кажуть, за що боролася на те й напоролася. Нещодавно дзвонила вибачалася та жалілася, вмовляла до чоловіка повернутися. А навіщо воно мені тепер?

Вам також має сподобатись...