Родинні історії

Тарас обурився, коли я зявила, що готувати й прати речі тепер повинна його коханка, він же сказав, що не хоче розлучатися, ну тоді нехай ось так і живе

Дізналася, що чоловік має коханку і зробила йому сюрприз. Отже коли так, так вийшло, що я дізналася, що чоловік завів коханку. Влаштувала допит, він не став відмовлятися. Але мене вразило його нахабство, коли він сказав, що від мене не втече, але і її не залишить і я мушу з цим змиритися.

Йти з дитиною мені нема куди, але й жити так я не можу. Я теж зробила йому сюрприз – перестала йому готувати, не стираю його речі. Сказала, що тепер про нього має дбати коханка. Адже вона має на нього такі ж права, як і в мене. А я для розмаїття буду в ролі коханки, поки рідного чоловіка, а там видно буде.

Чоловік не очікував такого повороту, почав скандалити, загрожувати розлученням. Але я не збираюся здаватися. Якщо йому погано вдома, нехай живе у своєї коханої жінки. Коханки ж люблять зображати себе дбайливими та господарськими, щоб показати, що вони кращі за дружину. Ось нехай і дбає.

Вам також має сподобатись...