Родинні історії

Тільки хотіла підійти, як побачила, що синові на шию кинулася якась дівчина. У мене аж ноги підкосилися….

У мене чудова невістка! І красуня, і розумниця, і господиня чудова. У них вдома завжди прибрано, наготовлено, діти доглянуті і веселі. Сина мого обожнює, зі мною завжди привітна. Одним словом, золото, а не невістка!

Вона мені одразу сподобалася. Ще з першої зустрічі, коли її син привів її знайомитись. З того самого дня я жодного разу не сумнівалася, що кращу дружину синові не знайти.

Я завжди щиро вірила в те, що їхнє сімейне життя не затьмарить ніщо на світі. Ось тільки біда прийшла, звідки не чекали. Днями я, як зазвичай, вирішила провідати дітей і вирушила до них у гості.

Дзвонити не стала. Знала, що у невістки вихідний. Вирішила зробити сюрприз. А у результаті отримала сюрприз сама… Вже біля їхнього будинку побачила, як син виходить із квіткового кіоску.

Подумала, що він вирішив дружину порадувати! Тільки хотіла підійти, як побачила, що синові на шию кинулася якась дівчина. У мене аж ноги підкосилися. Після того, як син вручив букет та поцілував її, сумнівів більше не залишалося – син зраджує.

Що робити, я не знала, але вирішила таки зайти до невістки. Та з порога кинулася весело розповідати, що вони запланували на майбутню відпустку. А я слухала її захоплену розповідь і не могла стримати сліз, розуміючи, наскільки бридко з нею повівся мій син…

Поверталася додому я засмучена. Що робити в такій ситуації? Чи варто невістці розповісти про побачене? Чи краще промовчати та сподіватися, що все вляжеться само собою? Може мій син просто зробив помилку?

Вам також має сподобатись...