Родинні історії

У якийсь момент мені стало зрозуміло, що справа стала серйозною, і якщо не втрутитися, то чоловік запросить свою матінку жити з нами. Цього я не могла допустити…

Моя нахабна свекруха, схоже, вирішила зіпсувати моє життя. Та найгірше те, що чоловік мій чоловік не на моєму боці. Він підтримав матір та вимагає, щоб я вибачилася. А я цього не робитиму.

Річ у тім, що я з чоловіком кілька років збирала кошти на власне житло. Берегли кожну копійку. Коханий їздив на заробітки за кордон, а я розривалася між двома роботами, намагаючись поєднати це з навчанням.

І ось нарешті наша мрія здійснилася. Ми змогли зібрати достатньо грошей, щоб купити невелику квартиру в межах міста і навіть зробити ремонт. Коштів на робочих в нас не було, тому робили ми все самі.

Ми вклали в це житло не тільки всі свої заощадження, а й душу та сили. Коли ремонт доробили, то чоловік запропонував запросити у гості родичів та відсвяткувати новосілля. Свекруха з радістю прийняли запрошення, а от мої батьки приїхати не змогли.

У призначений день я накрила святковий стіл, прибрала квартиру до блиску та навіть підготувала невеликий подарунок. Вечір зіпсувала сама свекруха. Замість подяки за гостинність я весь вечір вислуховувати критику, що курка пересмажена, а пюре прісне. Це було дуже образливо.

Я гідно сприйняла шпильки свекрухи й удала, що все добре. На цьому все б й закінчилося, якби свекруха не почала жартувати про свій переїзд до нас та все казала, що навчить мене смачно готувати, а потім почала перераховувати плюси свого переїзду.

У якийсь момент мені стало зрозуміло, що справа стала серйозною, і якщо не втрутитися, то чоловік запросить свою матінку жити з нами. Цього я не могла допустити. Такого життя я б не витримала, про що я і сказала, перервавши мрії свекрухи.

Свекруха заявила, що я права голосу не маю, адже більшу частину грошей на квартиру заробив її син. Я ж нагадала їй про те, що, крім грошей, вклала в це житло багато сил під час ремонту. В результаті почалася невелика суперечка, після чого гості пішли.

Чоловік досі гнівається на мене за те, що я образила його маму. А я ображена на нього за те, що він не заступився за мене. Не знаю, як буде далі, але я впевнена, що права, тому й не буду першою вибачатися.

Вам також має сподобатись...