Родинні історії

Вечір ми провели прекрасно. А от на наступний день все змінилося. Подзвонила мама, плачучи в слухавку, почала вибачатися…

Не знаю, що робити з братом. Дорослий чоловік, а поводиться, як погано вихований підліток. Має свою сім’ю, дітей, але обманом виманює в мами гроші. Та ще й великі суми, та ще й подарунок… Я така зала на нього.

У мами нещодавно був ювілей. Я довго думала, чим її порадувати. Все життя працювала, ставила на ноги мене та брата, тому вирішила, що найкращим подарунком буде відпочинок. Не дарувати ж чергове кухонне начиння.

Обирати замість мами, куди їй їхати відпочивати, теж не хотілося. Тому ми подивилися найпопулярніші курорти, обрали за сумою таку путівку, де можна було б обрати щось інше. Сума виявилася чимала, але це ж тижневий відпочинок для мами.

В призначений день ми поклали гроші в гарний конверт, додали гарну листівку і роздрукували варіанти відпочинку. Я все мріяла, що мама нарешті не буде собі ні в чому відмовляти, хоча б один тиждень буде насолоджуватися життям.

Вручили ми на святкуванні матері наш з чоловіком подарунок, привітали і розповіли, що це і на які цілі. Брат з другою дружиною подарували мамі люстру. І мені здається, що її бачила серед подарунків на їхньому весіллі.

Мама спочатку не хотіла приймати наш подарунок, казала, що занадто дорого, але ми її все ж таки вмовили. Вона довго думала, питала нашої думки, що краще – відправитися на море або в гори, здоров’я поправити.

Вечір ми провели прекрасно. А от на наступний день все змінилося. Подзвонила мама, плачучи в слухавку, почала вибачатися. Я спочатку подумала, що щось сталося, але потім виявилося, що це все мій братик.

Він чомусь вирішив, що наша мама не має права на відпочинок і виманив в неї гроші. Він вигадав страшну та щемливу історію, що він у біді і йому діже потрібні гроші. Мама ж добра душа віддала свій подарунок.

Я була зла, як зграя диких і голодних псів. Я можна було вчинити так з мамою. Я же мовчу, що на той подарунок ми збирали майже півроку. Я подзвонила братові, але він почав мені розповідати, який він нещасний і таке інше, що через нього людина постраждала.

Але я перевірила по лікарнях його інформацію і вона не підтвердилася. То ж я була впевнена, що він бреше. Вже через тиждень правда впливла сама собою і брат вже не міг викрутитися. Це вже були не мої слова без фактів. Брат сам обмовився.

Виявилося, що ті гроші, які він відібрав в мами гроші, витратив на одяг, взуття, мобільний телефон. Слів немає! Мама ж все життя  завжди нам віддавала все найкраще, жодного разу не їздила нікуди відпочивати, а він так вчинив. Тепер думаю, як з братика гроші трясти – нехай віддає.

Вам також має сподобатись...