Родинні історії

Вони такі наївні, не знають, що після зради людина перестає для тебе існувати. Відносини стають крихкими, як кришталь, і немає сенсу берегти шлюб з тим, хто тебе зрадив…

Мої доньки дуже наївні, хоч вже й дорослі. Вони хочуть, щоб я повернувся до їх матері, яка багато років тому зрадила мені. З першою дружиною я розлучився понад 25 років тому. Це найкраще, що я зробив у моєму житті.

Зараз в мене дві дорослі дочки, я їх дуже люблю і підтримую дружні стосунки. Та й з колишньою дружиною нормальні стосунки з огляду на все. В молодості я не зміг пробачити зраду і подав на розлучення. Але тепер мені все одно.

Після розлучення я зустрів своє кохання і прожив з нею всі ці роки щасливо, як уві сні. На жаль, її не стало і весь цей час без неї мені дуже самотньо. Вона була мені вірним другом і дбайливою дружиною.

В мене є велика квартира і деякі заощадження, але це все нісенітниця, якщо нема з ким розділити залишок життя. Я хороший батько, спілкуюся з дочками і допомагаю їм у всьому.

Одну дочку я видав заміж, а другій допомагаю оплачувати університет. Я радий, що нам вдалося залишитися близькими, бо зараз мені дуже самотньо, і діти – єдине, що мене тішить. Мої доньки все благають мене повернутися до їхньої матері.

Вони такі наївні, не знають, що після зради людина перестає для тебе існувати. Відносини стають крихкими, як кришталь, і немає сенсу берегти шлюб з тим, хто тебе зрадив. З цією людиною ніколи вже не збудуєш щастя.

Та ось тільки й сам я вже не радий самоті, повертатися до колишньої стало б зрадою моєму коханню. Хоча останнім часом я все частіше замислююсь над тим, щоб знову зійтися з першою дружиною.

Вам також має сподобатись...