Родинні історії

Виявляється, мій коханий постійно спілкується з мамою та розповідав про всі подробиці нашого сімейного життя…

Свекруха завжди нахвалювала мене. Казала, що іншої невістки ніколи й не хотіла. Але виявилося все зовсім не так. Я лише один раз пішла на перекір її волі і стала ледь не ворогом нації.

Заміж я вийшла після 25, і жодних проблем у нас не було. Хоча все ж таки мені доводилося до чоловіка звикати. Все ж таки різні люди різні. Ми ще й росли в абсолютно різних сім’ях.

Ставлення до побуту в нас теж було різним. Чоловік все життя прожив у будинку, де йому мама все готувала, прибирала за ним і всіляко залицялася. Сімейне життя для нього виявилося трохи не таким, як він уявляв.

З першого тижня спільного проживання у нас була традиція їздити до батьків мого чоловіка. Щонеділі ми проводили з моїм свекром та свекрухою. Мої батьки живуть досить далеко, тому бачилися ми рідко.

І ось одного разу мені потрібно було допомогти своїй матері саме у неділю, коли ми зазвичай їздили до батьків мого чоловіка. Коханий поїхав до своїх рідних один. Після цього я дізналася багато нового про себе від свекрухи.

Виявляється, мій коханий постійно спілкується з мамою та розповідав про всі подробиці нашого сімейного життя. А ще він їй розповідає про якісь проблеми, які начебто в нас є. Отак, один раз не поїхала до батьків чоловіка, як одразу посипалися звинувачення.

Вам також має сподобатись...