Родинні історії

Виявилося, що моя жаліслива свекруха запропонувала племінниці пожити в неї. Все б нічого, але дві маленькі дитини зводили з розуму матір мого чоловіка….

Свекруха на мене образилася, бо я не погодилася на її авантюру й не пустила її жити в нашу квартиру. Не подумайте, їй є де жити. В неї своя квартира, але вона вирішила туди пустити свою племінницю з дітьми, бо вони не мають свого житла.

Я з першого дня знайомства з чоловіком сказала, що ніколи не житиму зі свекрухою під одним дахом. Як тільки ми одружилися, то спочатку винаймали житло, а потім батьки продали квартиру бабусі, яку отримали у спадок, і додали трохи грошей нам.

Завдяки цьому ми змогли купити трикімнатну квартиру. Я з чоловіком дуже багато працювали, щоб все зробити, як треба. Навіть згодом змогли віддати моїм батькам гроші, які вони нам давали. Зі свекрухою в мене були нейтральні стосунки і всіх це влаштовувало.

Крім мами у чоловіка ще є двоюрідна сестра. В мене з нею не склалися стосунки, бо це той тип людей, які вважають, що їм всі винні. Її мати живе в іншому місті, то ж допомогти ніяк не могла. Сестра мого чоловіка весь час жила у своєї свекрухи.

Але чимось братова сестра допекла мамі свого чоловіка настільки, що та їх вигнала на вулицю. Я не була здивована. Але вони дорослі люди і мають дітей, тому час самим влаштовуватися в житті. Виявилося, що моя жаліслива свекруха запропонувала племінниці пожити в неї.

Все б нічого, але дві маленькі дитини зводили з розуму матір мого чоловіка. Але це рішення свекрухи, то нехай і вирішує свої проблеми. Я тактовно мовчала.

Ще через кілька днів свекруха прийшла з геніальною ідеєю – переїхати до нас, поки її племінниця не стане на ноги. Але тут щаслива була б лише сестра мого чоловіка, бо отримає двокімнатну квартиру задурно, а свекруху на мою шию спихне. Такий варіант мене не влаштував, тому я відмовила.

Але свекруха не заспокоювалася. Все розповідала, як погано їй племінниці, а ми точно з нею уживемося. Перевіряти в мене не було бажання. Та й не моя то проблема, то чому я маю платити за чиїсь помилки.

Свекруха намагалася надавати на мого чоловіка, але він підтримав мене. Він запропонував купити сестрі квиток у рідне місто. Нехай її матір допомагає. Свекруха на нас образилася тепер. А я про себе думаю, ось сестра чоловіка молодець – сама зі своєю свекрухою посварилася, і мене з моєю посварити примудрилася.

Вам також має сподобатись...