Родинні історії

Я була впевнена, що сину просто не вистачає на буденні речі, але виявилося, що все він витрачав на свою дівчину. І ось одного разу прийшов він до нас знову…

Схоже, замість сина, я виховала монстра. Це не моє янголятко, це якась геть чужа людина, яка бреше та викручується, а все заради грошей. У дитинстві він не був найрозумнішим учнем у класі, але вчився завжди на «відмінно».

Він не використовував розум або знання, але брав вчителів своєю проникливістю. Десь допоможе прибрати клас чи підняти парти, десь нашіптував на вухо, хто з учнів розбив вікно чи списав стіни в туалеті. Такому хорошому хлопчику гріх було не поставити високий бал, навіть якщо в нього не вистачало часу вивчити вірш чи доказ теореми.

Такої ж тактики він дотримувався навіть тоді, коли ми переїхали до міста, а сам він змінив школу. І завжди все в нього виходило. Коли ж син подорослішав, з університетом у нього виходило все не так добре – низькі оцінки, академвідпустка.

Однак він брав участь у КВК, постійно їздив на різні суботники і, як не дивно, навіть був старостою своєї групи. Ми допомагали, чим могли, навіть виділили йому гроші на орендовану квартиру. Взагалі ми любили сина і намагалися всіляко йому допомагали.

Коли з грошима стало складно, ми навіть вирішили повернутися назад у село. Життя в селі було дешевшим, щоправда, і роботи там було більше. Тим часом син знайшов собі наречену, але нам про це він нічого не сказав.

Дівчина симпатична, розумна та з досить заможної сім’ї – батько бізнесмен. До мого сина там ставилися скептично і не сприймали серйозно. У нескінченних спробах своїй пасії мій син водить її ресторанами, розповідав про хороше життя, обіцяв вічне кохання.

Ще б пак, хлопець він не дурний. Хто тут встоїть. Але дівчина заявила, що не вийде заміж за хлопця, який не зробить із її весілля шикарне свято. Що робить мій синочок? Приходить до мене. Зазвичай син раз на місяць приїжджав та брав в мене гроші.

Я була впевнена, що сину просто не вистачає на буденні речі, але виявилося, що все він витрачав на свою дівчину. І ось одного разу прийшов він до нас знову. Вигадав байку, що хоче купити квартиру, бо постійно винаймати вже не може.

Я була дурна і погодилася, віддала всі ті гроші, що ми все життя збирали. Нічого не пошкодували. Адже синочок розумний, у нього світла голова і друзів багато. Може, знайде собі варіант хороший і, можливо, наречена з’явиться.

Але на ці гроші чекала інша доля. Син купив дуже дорогу обручку, а також вніс аванс за гарний банкетний зал та непоганий букет квітів. Пішов свататися. Під кінець вечора син зробив пропозицію, але дівчина відмовила.

Виявилося, що батько її давно засватав за іншого хлопця з гарної та заможної сім’ї. Син мені нічого з цього не розповів, він взагалі перестав зі мною говорити. Напевно, соромно за брехню та вкрадені гроші. Всю цю історію я дізналася від батька тої дівчини, коли він приїхав віддати обручку. Досі дивуюся, як він мене знайшов.

Вам також має сподобатись...