Родинні історії

Я досі злюся, коли думаю про це. Тітка ніколи чесністю і порядністю не відрізнялася. Але як бабуся могла повірити в це?

Моя тітка жахлива жінка. Все зробить, аби нажитися. Наживається зазвичай на своїх рідних. Раніше це було щось відносно незначне та й робила вона все завуальовано. В цей раз вона перейшла будь-які меж та ще й половину сім’ї пересварила.

Моя тітка все життя жила винаймала житла. Її мама, моя улюблена бабуся, вирішила переїхати до села, щоб полегшити її життя. З того часу тітка жила у бабусиній квартирі. При цьому бабуся відмовилася від банківських послуг й навіть не хотіла, щоб їй доставляли пенсію листоноші.

Сама вона вже не могла їздити до міста за пенсією, тож написала довіреність на моє ім’я. Щомісяця протягом року я відвозила гроші бабусі з усіма чеками та документами. Коли я вперше побачила бабусину пенсію, то додала трохи грошей.

Пізніше я почала додавала у конверт гроші постійно. Бабуся не знала, скільки грошей їй нараховували, бо в папери не дивилася. Вона гадала, що їй підняли пенсію, але цим фактом зацікавилася моя тітка.

Вона якраз купила машину, а бабуся вирішила, що краще її попросити привозити пенсію машиною, ніж мене ганяти. Після цього мені зателефонувала донька тітки і повідомила про те, що на її ім’я оформили довіреність.

При цьому вона заявила, що я більше не зможу красти гроші у бабусі. Я? Красти? Та я ж додавала грошей, щоб бабуся могла більш-менш пристойно жити. Улюблена тітка переконала бабусю, що вона недоотримує пенсію і я в неї краду гроші.

Я досі злюся, коли думаю про це. Тітка ніколи чесністю і порядністю не відрізнялася. Але як бабуся могла повірити в це? Після цього інциденту я припинила відповідати на дзвінки родичів, окрім мами. Пізніше мама розповіла, що бабуся виселила тітку з квартири, і тепер сама в ній живе.

Виявилося, що тітка подивилася на платіжки та зрозуміла, що бабуся отримує лише копійки. Потім сама відмовилася возити на своїй розкішній машині ці гроші і даремно витрачати бензин. Ось бабуся й виселила невдячну доньку зі своєї квартири.

Та от біда, тепер тітка у всьому звинувачує мене. А я до чого тут? Вона мене оббрехала і розраховувала поживитися бабусиними грошима. От і отримала, що заслуговувала. Це карма у чистому вигляді.

Бабуся тепер вирішила, що краще нехай листоноша приносить гроші, ніж знову будуть непорозуміння в сім’ї. А тітку викреслила із заповіту. Єдине, що мене хвилює в цій ситуації так це те, що вона досі вірить, що я крала в неї гроші. Мені дуже образливо через це.

Вам також має сподобатись...