Родинні історії

Я відкладаю гроші потай від чоловіка, бо він почав мапінупулювати своїм заробітком

Як ви розумієте, єдиної відповіді на кшталт «правильно» чи «неправильно» немає. Чому? Та тому, що ми всі живі люди і всі різні ситуації. Моя позиція наступнf – чоловік, людина настрою. У нього бізнес та дохід непостійний. Тобто, сьогодні може бути густо, а завтра порожньо. Працює чоловік один. Мені дає гроші на особисті витрати, плюс я трохи заробляю на своєму хобі.

Раніше я витрачала все під нуль. А тепер стала більшу частину відкладати, тому що не хочу почуватися залежною від чоловіка в ті моменти, коли ми лаємося, і він починає маніпулювати грошима. Після першого такого скандалу, я ще сумнівалася: збирати чи не збирати, а коли сварки почали повторюватися, а маніпуляції тривали, то без подушки безпеки стала почуватися просто голою.

У результаті чоловік остигає і все повертається на круги своя. Але ж колись може й не повернутися. А потім, після сварки він як з панського плеча: «ну гаразд, піди, купи, щось смачненьке». Він все одно дає гроші. Але цей момент мені особливо неприємний.

Я розумію, що якщо раптом щось, то в мене нічого немає і прожити не зможу навіть одного дня. Чому я коплю потай від нього? Насправді, це не великий секрет. Я просто йому про це колись не сказала, а зараз уже не дуже хочу відкривати карти. Але в моменти сварок я стала будувати собі ланцюжок страшних подій про те, як я із сином (у нас є ще дитина) загинемо з голоду та інше.

Тому, подібна міра (скарбничка) допомагає мені менше нервувати і завдяки їй не малюються страшні картини жахливого майбутнього. Я справді вважаю, що нічого поганого в тому, щоб відкладати гроші, які сама заробила чи дав чоловік на особисті витрати, немає.

Дружина не дурить чоловіка і не бере в нього, наприклад, гроші на продукти, а сама потім відкладає їх. Гроші на особисті витрати на те й гроші на особисті витрати, що дружина особисто розпоряджається ними. Хоче, витрачає все, а хоче, збирає. Тепер я думаю, як підготувати чоловіка в принципі, щоб він не образився і зрозумів, що він сам спровокував мої такі настрої, своїми маніпуляціями.

Вам також має сподобатись...