Родинні історії

Я вирішила, що гроші зі здачі двох квартир будуть йти дочці під час декрету, але коли вона вийшла на роботу, то продовжує розраховувати на ці гроші

Є доросла дочка з юридичною освітою одного з найкращих вишів країни. Ця дочка має червоний диплом цього самого вузу і вже дванадцять років працює за спеціальністю в компаніях, які беруть участь у державних тендерах.

Величезний досвід арбітражних судів, все офіційно, навіть мені, головбуху, і не снилося таке. Начальник юридичного департаменту великої будівельної фірми. І тут вона йде у декрет.

Та все було нормально і в декреті, і після декрету теж. Не в цьому зовсім річ. Несподівано вона хворіє на нутріціологію. Не просто ЗОЖ (здоровий спосіб життя), це щось сакральне, типу повного веганства. Тільки там не практикується відмова від м’яса.

В результаті, все навчання (2500 доларів за курс) марно, весь досвід роботи теж. Зате ми зараз станемо нутриціологом та всіх вилікуємо. Ведучий курсів їй написав: «Спочатку ви проходите навчання, а потім у вас все вийде». Я намагаюся пояснити, що це все – це віяння часу. Що не буває вчителів, які пишуть з помилками, що нутрицологія — це те, що минає, і лише юриспруденція вічна. Марно.

Але я тут не тому. Я маю дві квартири, які я здаю. І коли дочка пішла у декрет, я всі договори на здачу перевела на неї. Ну щоб у неї гроші були під час декрету. Декрет уже скінчився. На основну роботу вона вже вийшла, тільки вона там майже не з’являється.

Так, по 2 години на день. Хоча робота там є, і директор чекав саме її (він же пам’ятав її до декрету). Поки що він їй все прощає. А зараз вона навчається на нутрицолога. На роботі отримує мінімум, живе зі здачі моїх двох квартир і сподівається, що колись зароблятиме мільйони.

Дочці 33 роки! Дуже хочу піти в агентство нерухомості та перевести всі договори оренди на себе. Мені 52 роки, пенсійних накопичень — 0. І це з двох квартир у найкращих районах міста. Що робити, підкажіть?

Вам також має сподобатись...