Родинні історії

Я жахнулася, коли побачила свою маму. Вона за цей час неймовірно сильно постаріла. Вона дуже схудла, в очах був смуток…

Я досі не можу оговтатися від витівки моєї сестри. Доросла жінка, заміжня, а так поводиться. Правда, я не розумію, як вона взагалі на таке пішла. Річ у тім, що сестра із чоловіком переїхали до батьків жити після весілля. У будинку три кімнати, в одній жили батьки, в іншій вони.

Коли з’явився ще й син, то третю кімнату перетворилася на дитячу. Але коли чоловік сестри став єдиним чоловіком у будинку, то вони й навіть не подумали шукати собі інше житло. Та й мамі потрібна була допомога.

В селі важко без чоловіка – дрова поколоти, води з колодязя принести. Я прожила у шлюбі 10 років, але останніми роками ми з чоловіком спали в окремих спальнях. Стосунки не клеїлися, а коли він мені зрадив, я вирішила, що це кінець.

Квартира належить чоловікові, тож я зібрала речі та поїхала до мами з 10-річним сином. Мама мене з радістю прийняла, а от чоловік сестри був не радий моєму приїзду. Тепер сім’ї доводилося тулитися в одній кімнаті через мене.

Взимку було ще складніше, чоловік сестри колов дрова на всю сім’ю і вимагав, щоб я платила йому гроші за це. Хоча дрова завжди купувала моя мати зі своєї пенсії. Сестра з цього приводу нічого не говорила, але вона завжди була на боці чоловіка

У селі роботи, за яку б платили, не було, тож я поїхала за кордон на заробітки разом із сусідкою. Вона там працювала, от і покликала мене із собою. Мені добре платили за роботу, але з роботодавцем не пощастило. Але я мовчала, інакше мені довелося б повернутися до села ні з чим.

Потроху я передавала гроші через сусідку мамі. За кордоном я познайомилася із чоловіком. Він був розлучений, без дітей. Ми почали зустрічатись. Пізніше він покликав мене жити у свою квартиру. Через півроку я вже чекала на дитину і новий коханий зробив мені пропозицію.

Він був не проти, щоб я забрала старшого сина, навіть зрадів тому. Попросив, щоб я кидала роботу. Я повернулася додому за дитиною та щоб владнати пені питання. Я жахнулася, коли побачила свою маму. Вона за цей час неймовірно сильно постаріла.

Вона дуже схудла, в очах був смуток. Виявилося, що всі гроші, які я надсилала, мама віддавала моїй сестрі. Гроші вимагав її чоловік, мовляв, через те, що у їхньому домі живе мій син. А вони ні копійки не вклали у мою дитину.

Я вирішила поговорити з сестрою. Просила, щоб вони допомагали мамі у всьому, не засмучували. А вона мені лише претензії кидала, що я поїхала й сама за мамою не дивилася. Сказати нема чого.

Але ж сестра забирала всі гроші, які я відправляла мамі. Зараз я дуже засмучена. Не можу забрати маму з собою, і залишити все як є теж не можу. Вони ж її зі світу зживуть.

Вам також має сподобатись...