Родинні історії

З того часу вже минув рік і весь це час ми не спілкувалися з мамою мого чоловіка. Отак звичайні вишні стали причиною грандіозного скандалу…

Ніколи не думала, що сваритимуся зі свекрухою через їжу. Ні, не через готову страву чи щось дуже дороге, а через звичайні заморожені вишні. Це якийсь жах. Звичайні заморожені вишні, а стільки проблем через них.

Ця історія сталася рік тому. Ми молода сім’я і спочатку не було де жити.  Ми довго шукали квартиру, але нічого не могли знайти. Бюджет був зовсім мізерний. Тоді свекруха зголосилася допомогти і пустила пожити до себе.

Ми жили разом дуже добре, жодних проблем не було. Свекруха потроху мене напустувала, але опір я не чинила. Вона досить мудра жінка і я її поважаю. Характер в мене досить м’який – я слухала свекруху, але все робила завжди по-своєму.

Попри все ніхто ні на кого не ображався. І от якось я залишилася вдома одна, бо всім, крім мене, були на роботу. Прокинулася і, побачивши в морозильнику вишні, страшенно захотіла наліпити вареників.

Я кілька разів дзвонила свекрусі на роботу, щоб спитати, чи не має вона якихось планів на них. Жодного разу матір мого коханого не відповіла, казали, що вона зайнята. Я до вечора чекала, що вона передзвонить, але цього не сталося.

За часом скоро чоловік мав прийти з роботи, тому чекати далі я вже не могла.  Швидко наліпила цілу гірку вареників. Впоралася всього за годину. Їх вийшло стільки, що вистачило б і чоловікові, і свекрусі, і мені.

Думала, як повернуться, так зрадіють і всі разом поїдуть. Але не тут було. Чоловік прийшов і зрадів. Уплітав вареники за обидві щоки. Дуже вони йому сподобалися. Я аж світилася від щастя і чекала на свекруху.

Та коли прийшла матір чоловіка, то все змінилося. Свекруха страшенно розлютилася, почала кричати  на мене не своїм голосом. Виявляється, ці вишні вона готувала собі для пирога, який хотіла спекти на ювілей.

Вечір був зіпсований. Я проплакала всю ніч. Коханий теж дуже розлютився, але вже на матір, це стало причиною, щоб ми переїхали та жили окремо. З того часу вже минув рік і весь це час ми не спілкувалися з мамою мого чоловіка. Отак звичайні вишні стали причиною грандіозного скандалу.

Вам також має сподобатись...