Родинні історії

За півроку наше життя круто змінилося.  Ми не надто витратилися на ремонт. А я отримав ще одне джерело доходу…

Послухався дружину й зірвав куш. Саме завдяки ідеї коханої зробити ремонт ми маємо роботу з високою зарплатою, машину моєї мрії  та власне гарний ремонт. Все сталося тоді, коли я зібрав гроші на авто.

Дружина все частіше нагадувала мені про ремонт. На всі питання, що не так із старим, відповідала, мовляв, усе. Ну, це в стилі жінок. Спочатку я не збирався цій забаганці потурати, але потім згадав, що кілька років тому вже обіцяв їй ремонтом зайнятися.

Просто раніше вона якось спустила це на гальмах, а тепер, каже, все. Я вважав, що об’єктивно вона, мабуть, має рацію. Міняти вдома щось потрібно, а на автомобіль ще назбираємо. Тому за черговим сніданком повідомив дружину, що ремонту бути.

Трохи з сумом, тому що, враховуючи ціни, грошей у мене тільки на ремонт. Я й подумати тоді не міг, що залишусь у плюсах. У результаті і дружина моя щаслива, оскільки ремонт свіженький він. І автомобіль мені перепав за кілька місяців після нього. І прибуток мій збільшився вдвічі.

Може, просто пощастило, але якби я не послухав дружину, то хто знає, чи вийшло б все так. Ми розпочали ремонт і виявилося, що у фірмі, яка займається ремонтами власником мій колишній однокласник. Розговорилися і виявилось, що ми можемо один одному допомогти.

Я займаюся дизайном, а їм потрібний такий фахівець, от ми і домовилися. Вони мені знижку на ремонт, а я їм кілька індивідуальних ескізів. Їхні клієнти залишилися моєю роботою дуже задоволені, і поки у нас вдома просувався ремонт, я виконав ще кілька замовних робіт.

Через тиждень однокласник запросив нас з дружиною в ресторан, щоб відзначити цю справу. А заразом і запропонувати мені роботу у них на фірмі. Поки що я вирішив поєднувати зі своїми айтішниками, але з бізнесу друга зрозумів, що він здатний заплатити мені як мінімум у півтора раза більше.

За розмовою з’ясувалося, що він розширюється і збирається займатися будівництвом, а тому шукає різних спеціалістів, зокрема маркетолога – а це ж моя дружина. З колишньої компанії вона все одно збиралася йти, оскільки втратила перспективу.

Мій друг нічого не обіцяв, але вони вирішили спробувати. І ось через кілька місяців дружина звільнилася з колишньої фірми та офіційно влаштувалася на новому місці. Мій друг зробив її начальницею відділу, а мене головним дизайнером.

За півроку наше життя круто змінилося.  Ми не надто витратилися на ремонт. А я отримав ще одне джерело доходу, яке маю намір зробити головним. Крім того, гарну роботу отримала і моя дружина, тож наш загальний сімейний дохід збільшився.

Ми все ж таки купили автомобіль. Ця тема стала нашою улюбленою, оскільки я поділився своїми переживаннями із дружиною. Вона мене дуже підтримала, і ми разом обирали своє перше авто! А що було б, якби я не погодився?

Вам також має сподобатись...