Зараз той подарунок уже не здається таким наївним та смішним. Здається, вже тоді варто було б поставитися до нього серйозно…

Я матір чотирьох дітей. З усіма дітьми в мене ладиться. І в дитячому садку все встигають, і у школі нормально навчаються, вдома завжди чистенько, чоловік напрасований і нагодований. Я вважаю себе щасливою жінкою.

Якось ми заговорили про подарунки на день народження, і ось чоловік запитав: чого ж я хочу? Взагалі спочатку я розгубилася. Але потім мені на думку спала блискуча ідея, яку я чоловікові й озвучила.

Він посміявся, подумавши, що я жартую, а на день народження подарував мені золоті сережки. Я лише посміхнулася і все. З того часу пройшло вже кілька років, а я досі хочу виконати те моє бажання, яке так і залишилося нереалізованим.

Зараз той подарунок уже не здається таким наївним та смішним. Здається, вже тоді варто було б поставитися до нього серйозно. Тоді я сказала, що хотіла б один день просто відпочити.

Виспатися, повалятися у ванній, нічого не готувати, не робити з дітьми уроки, а натомість піти на шопінг, оновити манікюр і зробити нову зачіску. Почитати книгу або просто прогулятися улюбленою алеєю.

Щоб ніхто нічого від мене не хотів. Хто знає, може, чоловік мене просто не зрозумів? Золоті сережки справді коштовний подарунок. Але я все ж таки хочу мати можливість відпочити.

З роками я вже хочу не один день відпочинку, а все інше життя. Старшому вже 24, живе окремо. Молодші також підросли й стали самостійніше. В мене з’явилося трохи більше часу. Вовтузитися з онуками я не прагну. Я ні про що не шкодую, але хочу час для себе.

Здається, чоловік теж зрозумів мої наміри, він намагається проводити зі мною більше часу, намагається догоджати і це дуже мило. А перед моїм черговим днем народження приніс їй ключ від номера люкс у хорошому готелі.

You cannot copy content of this page