Родинні історії

Заявила, що дорослі діти повинні жити окремо від батьків, щоби стосунки не псувалися і сварок уникнути. Виходить, що з нами жити вона не захотіла..

Син з невісткою оселилися в моїй квартирі. Ми з чоловіком вирішили, що молодим на перший час так буде краще, ніж по орендованих квартирах їздити або за місто переїжджати.

Все ж таки маленька дитина в них, тому потрібно, щоб все необхідне було поряд: супермаркети, лікарні, аптеки. А ми вдвох переїхали на дачу. Звичайно, спочатку ми пропонували їм жити разом, але невістка відмовилася.

Заявила, що дорослі діти повинні жити окремо від батьків, щоби стосунки не псувалися і сварок уникнути. Виходить, що з нами жити вона не захотіла. А як маму свою в нашу квартиру перевезти, то можна?

Ми тоді з чоловіком терміново відремонтували дачний будиночок та переїхали туди. Живемо тут уже другий рік, звикли до всього. Загалом непогано – є вода, газ, навіть інтернет. Поруч магазин, аптека.

До міста можна доїхати за півгодини. Тим більше, що у нас є автомобіль. Син із невісткою вже приїжджали до нас у гості, привозили онуку. Добре провели час на свіжому повітрі, їм дуже сподобалося. Та й нас тут майже все влаштовує.

Багато сусідів теж тут живуть цілий рік, спілкуємось. Ось тільки пізньої осені та взимку нудно. Щоправда, ми люди вже у віці. Іноді треба до лікарні, так доводиться спеціально до міста їхати.

Раз-другий на місяць їздимо до дітей, щоб онучку провідати, та й містом хочеться прогулятися, людей побачити. Ночувати жодного разу не залишалися, та невістка й не пропонувала.

Ми сина попереджали, що вічно на дачі не будемо жити. Роки беруть своє. Це зараз ми зараз в саду встигаємо та й на городі працюємо. А через кілька років треба буде назад перебиратися до міста.

Все ж таки у місті медицина та й жити пенсіонерам явно комфортніше. А тепер із дітьми житиме мати невістки. Вона в минулому вчителька, жила та працювала в області, а тепер переїде до нашої квартири. Хоча ми на це дозволу не давали.

Просто син з невісткою вирішили, що буде краще, якщо за онучкою наглядатиме хтось знайомий, адже наймати сторонню людину їм страшнувато. Але ми з чоловіком вважаємо, що діти просто не цінують нашої допомоги.

Думаємо над тим, щоб вже цього року повернутися у власну квартиру. Чому ми маємо тулитися на дачі, коли в нашому домі оселиться зовсім чужа людина, яка буде там приспівуючи жити?

Вам також має сподобатись...