Жінка говорила так голосно, що до коридору підтягнулися всі родичі, які залишилися….

Цей день мав стати найщасливішим для мене, адже я вирішив освідчитися своїй дівчині. Увечері за вечерею при свічках я почув заповітне “так” і наступного ж дня повідомив про це всій родині.

Мої рідні з такої нагоди вирішили влаштувати справжнє застілля. Мати з батьком, дядьки з тітками. Усі вирішили взяти участь у святкуванні такої чудової події. Адже моя кохана для них уже була як рідна.

І те, що я досі не одружився з такою чарівною дівчиною, дивувало їх. Обід вийшов просто приголомшливим. Кожен гість приніс від себе щось смачненьке. Тож стіл вийшов багатий на страви.

І поки один із родичів говорив тост про майбутнє сімейне життя, у двері хтось подзвонив. Я пішов подивитися, хто прийшов, відчинив двері й побачив на порозі незнайому молоду жінку.

На руках вона тримала важкий згорток, який не переставала качати навіть під час розмови. Жінка заявила, що вона матір мого син і демонстративно підняла згорток.

Жінка говорила так голосно, що до коридору підтягнулися всі родичі, які залишилися. Спершу їх обурило, що якась явно не місцева жінка починає качати права і щось вимагати від мене.

Вони навіть почали проганяти її, але та командним голосом вимагала, щоб її вислухали. Вона розповіла, коли та як зустріла мене. Почалися довгі гучні розгляди. Дитина плакала, а незнайомка гойдала її і голосно розмовляла.

Я навіть не міг слова вставити. Так, я був у вказаному містечку 11 місяців тому під час відрядження. Але ніколи не зустрічався з цією жінкою. Та й не хотів би зустрічатися, правду кажучи.

Жінка з продовжувала відстоювати свою історії, наводячи нові й нові докази. Та під час розмови виявилося, що таки не я батько дитини, а мій колега, з яким я був у барі того вечора.

Жінка притихла та вийшла з квартири, і всі люди навколо різко зітхнули з полегшенням. Моя наречена аж зблідла і ще довго відходила від цього випадку.

Адже поки невідома розписувала мою зраду, та вже тисячу разів пошкодувала про свою згоду. Але благо звинувачення виявилися лише необдуманим наклепом.

You cannot copy content of this page