Україна понад усе

11-річний Максим з Покровська підробляє заради ЗСУ, вже передав 22 броніки

Місяць тому 11-річний Максим із Покровська вразив українців своїми оголошеннями – він шукав у Чернівцях роботу за скромну плату, щоб допомагати нашим хлопцям. За цей час Максим передав нашим героям 22 бронежилети, 5 розгрузок, тепловізор і пристрій нічного бачення.

Разом з мамою хлопчик також переказав гроші на реабілітацію хлопця, який через поранення втратив ногу. Історією юного волонтера поділилася Національна поліція Чернівецької області.

Максим разом з мамою Оленою та старшим братом був змушений переїхати з рідної Донеччини у Чернівці. Однак навіть на відстані хлопчик хотів бути корисним, тому допомагав людям по господарству за символічну суму.

За останній місяць хлопець виносив сміття, приносив питну воду, вигулював тварин та ходив за покупками. Але серед замовлень були й більш романтичні пропозиції.

“Якось мені написав слдат і сказав, що хоче зробити дружині подарунок. Він попросив мене, щоб я купив квіти і привіз його дружині. Коли ми прийшли до жінки, вона не могла повірити, що ті квіти – для неї”, – розповідає Максим.

Ще місяць тому школяр мріяв заробити кошти для придбання бодай одного бронежилета, який врятує життя.  А через оголошення про пошук роботи він познайомився з багатьма людьми, завдяки яким йому вдалося відправити все це приладдя.

Вам також має сподобатись...