«Ситуація сильно зміниться». Ведичний астролог і хіромант розповів, коли і як закінчиться війна

Володимир Бадіян зробив прогноз на 2023 рік для України та росії.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

В ефірі для YouTube-каналу PeopleLife ведичний астролог, хіромант та нумеролог Володимир Бадіян дав кілька прогнозів на найближче майбутнє України, росії та війни. Експерт зазначив, що прогноз на рік робить не від календарного Нового року, а від нового року для України, який розпочинається 1 грудня (точка відліку першого циклу – 1 грудня 1991 року, день референдуму).

«З 1 грудня 2021 року до грудня цього року дуже складний період, який ми зараз і проживаємо. Але з 1 грудня вмикається інший гороскоп, він кращий, набагато сильніший, хоча ситуація все ще буде складною. Наступного року велика сила буде і в нас, і в нашої армії, будуть нові завоювання».

Астролог зазначає, що грудень і вся зима буде набагато спокійнішою для українців, ніж осінь, а кардинальні зміни, які можуть ознаменувати закінчення війни, відбудуться у лютому-березні 2023 року:

«Я переглянув ситуацію за давніми методами і бачу, що в 2023 році до середини лютого будуть серйозні зміни: або переговори, або затишшя. Найімовірніше, що в період від трьох до шести місяців закінчиться війна; за показниками, її тривалість – рік чи рік та два місяці. Тож середина лютого-березня — це період, коли ситуація має сильно змінитись. Якісь бойові дії ще можуть йти, але глобально активна фаза, коли багато стріляють по наших містах — це лише листопад. Певне затишшя почнеться вже цього грудня».

Астролог зазначив, що у листопаді в росії може бути складна ситуація, яка стосуватиметься здоров’я диктатора. Однак про це не буде відомо одразу, результат відкриється пізніше. Крім того, Володимир Бадіян побачив і розвал росії, хоча він не буде таким радикальним, яким би його хотіли бачити українці.

«Наступні три з половиною роки у Росії буде складна ситуація, але їхній відхід буде м’яким, вони не визнаватимуть, що щось зробили не так. Репарації вони платитимуть, але серйозного визнання чи вибачення не буде щонайменше ці три роки. Буде поділ Росії, Китай забере свої території, але не військовим чином, а через якісь договори».

Ведичний астролог розповів, що сприятливий та сильний період в Україні розпочнеться з наступного грудня, а у 2024 році в Україні відбудеться зміна уряду, адже Зеленський не захоче залишатися на другий термін:

«Дуже сильна карта України починається з наступного грудня 2023 року. Наступний рік ще буде складним, навіть якщо закінчиться війна, а ось з 2024 року Україна – під сильним захистом».

You cannot copy content of this page